بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
بیانیه فرمانده بسیج پایگاه شهید مفتح به مناسبت هفته بسیج:
بسیج آماده اجرای اوامر مقام معظم رهبری در جلوگیری از نفوذ دشمن است

فرمانده بسیج پایگاه شهید مفتح دیوان عدالت اداری در آستانه هفته بسیج طی بیانیه‌ای یاد و خاطره همه شهیدان عزیز بسیجی را گرامی داشت.


فرمانده بسیج پایگاه شهید مفتح دیوان عدالت اداری در آستانه هفته بسیج طی بیانیه‌ای یاد و خاطره همه شهیدان عزیز بسیجی را گرامی داشت.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری علی اکبر بختیاری در این بیانیه ضمن تاکید بر نقش بسیج به عنوان زمینه‌ساز رشد و توسعه در کشور آمده است: بسیج منشاء خیرات وبرکات زیادی در انقلاب اسلامی بوده است و ما بسیجیان همچنان آماده اجرای اوامر معظم‌له در جلوگیری از نفوذ دشمن هستیم.
متن کامل بیانیه فرمانده بسیج پایگاه شهید مفتح دیوان عدالت اداری به شرح زیر است:
«عزیزان بسیجیم؛ امنیت در زمره ضروری‌ترین نیازهای جوامع بشری و بستر رشد و توسعه محسوب می‌گردد.
بسیج با گستره‌ای به وسعت همه ایران عزیز، بخشی از امنیت مردم محور را در این سرزمین فراهم نموده‌ که ثمرات آن‌ را ملت ‌بزرگ ایران‌ در بحرانی‌ترین شرایط کشور مشاهده نموده‌اند.
این نهاد و شجره طیبه غرس شده به دست امام راحل عظیم الشان(ره) منشاء خیرات و برکات زیادی در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی از جمله حضور مخلصانه بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس بوده است.
بسیجی کماکان خود را مدیون اسلام، انقلاب، امام و شهیدان می‌داند و آماده توسعه امنیت تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا خواهد بود.
از این رو، در آستانه هفته بسیج یاد و خاطره همه شهیدان عزیز بسیجی را گرامی می‌داریم، به روح بلندشان دورد می فرستیم، و عرض ارادت خود را به رهپویانشان تقدیم می‌داریم و بسان بیعت خویش با بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) دست‌بوس ولی امر مسلمین بوده و آماده اجرای اوامر معظم‌له در جلوگیری از نفوذ دشمن خواهیم بود‌.»
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف