بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری در اجلاس جهانی بیداری اسلامی نشان دهنده قدرت، عظمت و راهبری ایران اسلامی است

رییس دیوان عدالت اداری بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری در اولین اجلاس جهانی بیداری اسلامی را که با حضور اندیشمندان، سیاسیون و متفکران بیش از 80 کشور جهان در کشورمان برگزار شد، افتخار بزرگی دانست که حاکی از قدرت و عظمت ملت و نظام اسلامی ایران در میان سایر کشورهای اسلامی است.

رییس دیوان عدالت اداری بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری در اولین اجلاس جهانی بیداری اسلامی را که با حضور اندیشمندان، سیاسیون و متفکران بیش از 80 کشور جهان در کشورمان برگزار شد، افتخار بزرگی دانست که حاکی از قدرت و عظمت ملت و نظام اسلامی ایران در میان سایر کشورهای اسلامی است.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین منتظری در آخرین جلسه هیات عمومی شهریورماه جاری گفت: در این اجلاس شاهد بودیم که مقام معظم رهبری با بیانات حکیمانه و دوراندیشانه خود راه و رسم حرکت‌های به وجود آمده در منطقه و جهان اسلام را تبیین فرمودند. مطالب ارزشمندی که برگرفته از تعالیم عالیه قرآن و معارف اهل بیت بود.
وی افزود: برگزاری این اجلاس در کشورمان، تکلیف و مسوولیت مسوولان و ملت شریف ایران را بسیار سنگین‌تر کرد و ما اگر بتوانیم با روش و منش و برنامه‌های خود این حرکت را آنگونه که رهبری خواستند، ادامه بدهیم، همچنان به عنوان راهبر و پیشرو همه انقلاب‌ها خواهیم بود، چرا که دو ابزارلازم برای تحقق این هدف، یعنی قرآن کریم و اهل بیت (ع) به عنوان ارزش‌های ممتاز نزد ملت و نظام اسلامی ایران وجود دارد.
رییس دیوان عدالت اداری ادامه داد: امیدواریم مسوولان امر و دست‌اندرکاران مسایل اجرایی و قضایی کشور و هرکه در این نظام مسوولیتی دارد به رسالت و خطیر بودن مسوولیتش در این دوره و زمان آگاه باشد.
وی اظهار داشت: درحالی که چنین افتخارات و سربلندی‌هایی را داریم، نباید در نظام اسلامی شاهد برخی افتراق‌ها، اختلاف‌ها، سوء عملکردها و رفتارهای ناشایستی باشیم که در شان نظام جمهوری اسلامی نیست.
رییس دیوان عدالت اداری در ادامه ضمن بیان این مطلب که کسانی که در کشور فساد می‌کنند، خائن به خود و نظام هستند، اضافه کرد: دردی است برای ما که در این ایام، شاهد بزرگترین اختلاس در تاریخ اقتصاد ایران باشیم و برخی مسوولان به جای اینکه تلاش کنند تا با برخورد حقوقی و قانونی در این ماجرا خائنان به ملت به سزای عمل خود برسند با فرافکنی سعی دارند مسوولیت را متوجه دیگران کنند و خود را از زیر بار تکلیف رهانند.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری ادامه داد: باتوجه به مسوولیت سنگین قوه قضائیه در پیگری این ماجرا و با اقدام به موقعی که انجام شده و اهتمام ریاست محترم قوه قضائیه، امیدواریم هرچه زودتر ابعاد این مساله شرم‌آور برملا شود و مجرمان به مجازات عمل ننگینشان برسند.
رییس دیوان عدالت اداری در ادامه ضمن بزرگداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس به بیان روایتی از حضرت رسول اکرم (ص) پرداخت و افزود: در کتاب وسائل الشیعه به نقل از رسول اکرم (ص) آمده است که با مبارزه و جهاد، برای نسل‌های آینده و فرزندانتان مجد، عظمت و سربلندی به ارمغان بیاورید.
وی افزود: در جریان هشت سال دفاع مقدس شاهد بودیم که استکبار جهانی با عوامل دست‌نشانده‌اش همه توان خود را به کار بست تا در مقابل نظام نوپای جمهوری اسلامی بایستد ولی غافل از این بود که خداوند وعده نصرت داده است. این اراده الهی توسط ملتی محقق شد شهادت‌طلبانه به جهاد برخاست و از خود و ارزش‌های انقلابش دفاع کرد.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری ادامه داد: اگرچه در این راه خسارت‌های فراوانی متوجه کشور شد اما همگان امروز شاهد دستاور عظیم آن هستند و قطعا حرکت‌های انقلابی در منطقه و همچنین مجد و عظمتی که امروز ملت ایران از برخوردار است، از برکات دفاع هشت ساله است.
رییس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه همه ما نسبت به رزمندگان، شهدا و خانواده محترم آنان و همچنین تمامی مجروحان و ایثارگران و آزادگان عرصه دفاع مقدس مدیون هستیم، اذعان کرد: در راستای ادای دین به این عزیزان و احترام به خانواده‌های آنان از همکاران خود می‌خواهم که در هر بخشی که این عزیزان برای انجام امور اداری مراجعه می‌کنند، با آنها با احترام برخوردکرده و پرونده ایشان را در اولویت انجام کار قرار دهند.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف