اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ *** مقام معظم رهبری : اوّلین آمر به‌ معروف هم خود ذات مقدّس پروردگار است که میفرماید: اِنَّ اللهَ یَأمُرُ بِالعَدلِ وَ الاِحسانِ وَ ایتآئِ ذِی‌القُربی وَ یَنهی عَنِ الفَحشآءِ وَ المُنکَرِ وَ البَغی.
فرمانده بسیج دیوان عدالت اداری:
قرار داشتن در زمره اصحاب یمین نیازمند مراقبت از اعمال است

فرمانده پایگاه بسیج دیوان عدالت اداری گفت: بر اساس آنچه آموزه دین ماست، قرار داشتن در زمره اصحاب یمین، در گرو اعمالی است که انجام می‌دهیم، پس ضرورت دارد که از رفتار و اعمال خود مراقبت کنیم.

فرمانده پایگاه بسیج دیوان عدالت اداری گفت: بر اساس آنچه آموزه دین ماست، قرار داشتن در زمره اصحاب یمین، در گرو اعمالی است که انجام می‌دهیم، پس ضرورت دارد که از رفتار و اعمال خود مراقبت کنیم.
علی‌اکبر بختیاری در جلسه شورای پایگاه بسیج دیوان عدالت اداری ضمن اشاره به آیاتی از قرآن کریم که به این مضمون باز می‌گردد، ادامه داد: این سعادت، جز با توکل بر خدا، کسب بصیرت، دشمن شناسی و مراقبت از خود ممکن نخواهد بود.
وی افزود: وظیفه ما در حال حاضراستقامت در راهی است که امام راحل عظیم الشان فرا روی ما قرار داده‌اند و شهدای عزیز، خون خویش را در آن راه تقدیم کرده‌اند و رهبری معظم انقلاب به پاسداری از آن مشغولند.
مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری خطاب به حاضران، چفیه‌ای را که مقام معظم رهبری بر دوش خود دارند، تذکری به مجاهدان عرصه دفاع مقدس دانست، تا راه را گم نکنند.
فرمانده پایگاه بسیج دیوان عدالت اداری با بیان اینکه باید همواره هوشیارانه تحرکات دشمنان را رصد کرد، اظهار داشت: امروز دشمن، همان دشمن است اما تاکتیک خود را تغییر داده و ما نیز باید متناسب با شرایط آرایش دفاعی خود را سازمان دهیم و آنجا که ضرورت دارد، دفاع خود را هجومی کنیم.
وی افزود: در شرایط فعلی نفاق و انحراف دو روی یک سکه‌اند و باید بر اساس تدابیر مقام معظم رهبری به پاسداری از انقلاب و ارزش‌های آن در مقابل هرگونه نفاق و انحراف اهتمام کنیم.
در ادامه این جلسه اعضای شورای پایگاه بسیج دیوان عدالت اداری در ارتباط با برنامه‌های هفته دفاع مقدس در دیوان به بحث پرداختند و به منظور برگزاری هرچه باشکوه‌تر تصمیم‌گیری کردند.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف

دربـاره مـا

در اصل يكصد و هفتاد و سوم قانون اساسي آمده است: «به ‌منظور رسيدگي به شكايات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأمورين يا واحدها يا آئين‌نامه‌هاي دولتي و احقاق حقوق آنها، ديواني به نام ديوان عدالت اداري زير نظر رئيس قوه قضائيه تأسيس مي­گردد.