بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
پايمردي و پايداري در مسير انقلاب و ارزش‌هاي آن وظيفه جانبازان است

رئيس ديوان عدالت اداري گفت: جانبازی برای دفاع از ارزش‌های ديني و قرآن، سرمايه بزرگ و ارزشمندي است كه بايد آن را حفظ كرد، و در مسير ارزش‌هاي آن پايدار ماند.

رئيس ديوان عدالت اداري گفت: جانبازی برای دفاع از ارزش‌های ديني و قرآن، سرمايه بزرگ و ارزشمندي است كه بايد آن را حفظ كرد، و در مسير ارزش‌هاي آن پايدار ماند.
به گزارش روابط عمومي ديوان عدالت اداري، حجت‌الاسلام و المسلمين منتظري در ديدار با جانبازان اداري و قضائي ديوان، ضمن تبريك ميلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و تقدير از جانفشاني عزيزاني كه در هشت سال دفاع مقدس به دفاع از اسلام، دين و مملكت خود پرداختند، اظهار داشت: ياد همه آنهايي را كه قدم به ميدان مبارزه با دشمن نهادند و با شهادت به فيض حضور در مقام قرب نائل آمده‌اند و همچنين آنهايي كه براي حفظ و صيانت از ارزش‌هاي ديني، جانباز شده‌اند، گرامي مي‌داريم و آنان را تكريم‌ مي‌كنيم.
وي با بيان اين مطلب كه پايمردي و پايداري در مسير انقلاب و ارزش‌هاي آن وظيفه جانبازان است، افزود: جانبازي يك ارزش است اما در شریعت مقدس اسلام با همه ارزشی که خداوند برای شهادت و جانبازی در دفاع از حریم ولایت و امامت قائل شده است، ملاک و معيار وضع فعلی افراد است.
رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه شخص نباید خدایی ناکرده در مسیری قرار بگیرد که با راه اولیه و مجاهدت او منافات داشته باشد، تصریح کرد: گاهی باقی ماندن در مسیر و پایداری در راه از اصل آن مهم‌تر است، اگر شما روزی به میدان جنگ رفته و جان خود را سپر کرده‌اید، ضروري است كه پايمردي كنيد و چنين نباشد كه تعلقات دنيايي شما را از راه روشني كه برگزيديد، باز دارد.
حجت‌الاسلام و المسلمين منتظري ادامه داد: مردمي كه دل در گرو اسلام و انقلاب دارند، از همه آنهايي كه نشان پرافتخار جانبازي را در شناسنامه خود دارند، مي‌خواهند و متوقعند كه همچنان از ارزش‌هاي انقلاب و نظام حفاظت كنند و در ميدان‌هاي جديد مبارزه حاضر باشند.
وي يكي از اين ميدان‌هاي مبارزه را عرصه فرهنگ و مسايل فرهنگي دانست و ادامه داد: جانبازي كه ديروز در دفاع از كشور به ميدان جنگ رفته است، امروز بايد در ميدان مسايل فرهنگي به صحنه بيايد.
رئيس ديوان عدالت اداري خطاب به همكاران جانبازي كه بر كرسي قضاوت نشسته‌اند، اظهار داشت: شما عزيزاني كه بر كرسي قضاوت نشسته‌ايد نيز كار خود را جهاد در ميدان مبارزه بدانيد زيرا سلامت اداري ما مرهون پاسداري شماست.
وي در پايان گفت: بايد مراقب بود و اين هوشياري وظيفه شما جانبازان نيز هست، شما يك روز در ارتفاعات كردستان يا سنگرهاي خوزستان از كشور دفاع كرديد، امروز نيز بايد در سنگر خدمت مراقب باشيد و رصد كنيد كه به كشور لطمه نخورد. زيرا جنگي كه امروز دشمن عليه كشورمان آغاز كرده است، به مراتب از جنگ هشت‌ساله خطرناك‌تر است.

 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف