بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
تفرق و جدایی، بزرگترین مصیبت دنیای اسلام است

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: امروز بزرگترین مصیبتی که دنیای اسلام به آن گرفتار شده، تفرق و جدایی مسلمانان از یکدیگر است که این نیز نتیجه برنامه‌های دقیق و حساب شده دشمنان یعنی صهیونیست جنایتکار و اربابانش آمریکا و انگلیس و تابعین آنها به شمار می‌رود.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: امروز بزرگترین مصیبتی که دنیای اسلام به آن گرفتار شده، تفرق و جدایی مسلمانان از یکدیگر است که این نیز نتیجه برنامه‌های دقیق و حساب شده دشمنان یعنی صهیونیست جنایتکار و اربابانش آمریکا و انگلیس و تابعین آنها به شمار می‌رود.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام والمسلمین منتظری، در جلسه بیست و یکم اردیبهشت ماه هیات عمومی دیوان ضمن تسلیت شهادت هفتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت موسی بن جعفر(ع)، به بررسی تحولات منطقه و کشورهای مسلمان پرداخت و اظهار داشت:  دنیای اسلام گرفتار حکام خودفروخته ای شده است که اوج  سرسپردگی آنان را امروز در خاورمیانه شاهدیم.
وی افزود: جا دارد به جای اشک خون بگرییم بر مظلومیت مسلمانانی که جرمی جز استقلال‌طلبی و عدالت‌خواهی و اینکه حاضر نیستند تحت سلطه بیگانه باشند، ندارند.
رئیس دیوان عدالت اداری ادامه داد: جنایاتی که این روزها در حق کشور و مردم مظلوم و فقیر یمن شاهدیم، متاسفانه به دست کسانی رقم می‌خورد که خود را خادم الحرمین می‌دانند و در ام‌القرای جهان اسلام حاکمیت دارند. آنان با بمب‌هایی که از دشمنان امت به آنها هدیه شده است و همچنين با حمایت‌های اطلاعاتی، نظامی و امنیتی دشمنان اسلام شب و روز مردان و زنان بی‌دفاع يمن و بیمارستان‌ها، خانه‌ها و مدارس را مورد هدف قرار می‌دهند و جنایت می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه نقشه آمریکا و رژیم اشغالگر قدس این است که مسلمانان را به جان هم بیندازند و خود در سایه این تفرقه و اختلاف دنیای اسلام به آرامش و منافع خود دست یابند. اضافه کرد: اینجاست که انسان تاسف می‌خورد که مسلمانان به چه مصیبتی دچار شده‌اند.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری با بیان این مطلب که در روایات و احادیث ما این حوادث پیش‌بینی شده است که در دوره آخر‌الزمان و ظهور مهدی موعود(عج) و پرچمدار عدالت جهانی دنیا دچار خونریزی‌هایی می‌شود، تصریح کرد: تاسف اینجاست که چرا شیعه‌کشی و مسلمان‌کشی باید به دست مسلمانان به راه بیفتد.
رئیس دیوان عدالت اداری افزود: حکام اسلامی به جای اینکه به تعبیر زیبای پیامبر عظیم‌الشان در برابر دشمنان یکپارچه باشند و این آتش را به سر دشمنان متجاوز بریزند، بر سر مسلمان مظلوم و آنهایی که راه مفری ندارند، می‌ریزند و چنین وحشی‌گری را انسان در عالم حیوانات نیز نمی‌تواند بیابد و حقیقتا به تعبیر زیبای قرآن، اینها از حیوانات وحشی و چارپایان هم گمراه‌ترند.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری با اشاره به حدیثی از رسول گرامی اسلام به نقل از کتاب کافی ادامه داد:  پیامبر اسلام(ص) می فرمایند، «مومنین برادران یکدیگرند، خون‌های مومنان برابر است و همه مسلمانان و مومنان در برابر دشمنان یکپارچه‌اند».

 

 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف