بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
سخنان رهبری در موضوع هسته‌اي، خنثی‌کننده توطئه‌های دشمن بود

رئيس ديوان عدالت اداري سخنان اخير مقام معظم رهبري را در ارتباط با مذاكرات هسته‌اي، اظهاراتي روشنگرانه، شفاف و خنثي‌كننده توطئه‌هاي دشمن دانست.

رئيس ديوان عدالت اداري سخنان اخير مقام معظم رهبري را در ارتباط با مذاكرات هسته‌اي، اظهاراتي روشنگرانه، شفاف و خنثي‌كننده توطئه‌هاي دشمن دانست.
به گزارش روابط عمومي ديوان عدالت اداري، حجت‌الاسلام والمسلمين منتظري در جلسه بيست و چهارم فروردين ماه هيات عمومي ديوان گفت: سخنان مقام معظم رهبري حلال مشكلات و رفع كننده ابهامات بود. ايشان در فرمايشاتشان به روشني بر مواضع مستدل جمهوري اسلامي ايران صحه گذاشتند و آن را براي مردم، مسئولان و دنيا تبيين فرمودند.
وي افزود: خوشبختانه كشورمان در زمان امام راحل متنعم از نعمت ارزشمند وجود امام خميني(ره) بود كه انقلاب را به ثمر رساندند و راه را به ملت ايران نشان دادند. امروز نيز خداوند متعال نعمت ولايت و رهبري را به ما عنايت فرموده كه در مقاطع مختلف مسير حركت كشور و انقلاب را روشن نشان مي‌دهند. ايشان به هنگام ضرورت به ملت و مسئولان هشدار داده و بر بصيرت آنان مي‌افزايند.
رئيس ديوان عدالت اداري اظهار داشت: متاسفانه همچنان شاهديم كه دشمن از برنامه‌ها و توطئه‌هاي خود دست بر نداشته است. آنها به كمتر از نابود كردن حركت ملت قانع نيستند و اگر مي‌توانستند همانگونه كه اذعان كرده‌اند تمام آنچه را مربوط به انرژي هسته‌اي در كشورمان است، از بين مي‌بردند، اما در برابر اراده ملت، جوانان هوشمند و دانشمندان بزرگوار ناتوان هستند و نمي‌توانند به اهدافشان برسند.
حجت‌الاسلام والمسلمين منتظري با طرح اين پرسش كه ايران امروز همان ايران قبل از سال 1357 است اما چرا آن روز دنياي غرب و آمريكا اينگونه با ما دشمني نمي‌كرد ولي امروز از هيچ كوششي براي از بين بردن كشورمان دریغ نمي‌كند؟، ادامه داد: اين نشان مي‌دهد كه آنان با اسلام مخالفند و در هركجا كه بنا باشد، معارف اسلامي گسترش يابد، دشمنان اينگونه با آن برخورد خواهند كرد.
وي افزود: دشمني آمريكا و اذنابش با گسترش اسلام و معارف آن در عراق، افغانستان، لبنان و يمن شاهدي براين مدعاست. به عبارت ديگر، دشمنان اسلام و در راس آنها غرب و آمريكا، با انواع حيله‌ها و ترفندها درصدد ضربه زدن به دين، قرآن و معارف اسلامي هستند.
رئيس عدالت اداري در ادامه تاكيد كرد: ما خداوند را شاكريم كه هم رهبري انديشمند، دورانديش و بصير داريم و هم ملتي رشيد و هميشه در صحنه كه دستاوردهاي انقلاب را حراست و حفاظت مي‌كنند.
حجت‌الاسلام والمسلمين منتظري در ادامه با بيان اينكه در آيات متعددي از قرآن و همچنين روايات ائمه معصومين(ع) هشدارهايي در ارتباط با مشخصات دشمنان، نيرنگ، ترفندها و توطئه‌هاي آنان ارايه شده است، به روایتی از امام صادق(ع) به نقل از کتاب صفات الشیعه شیخ صدوق اشاره كرد و اظهار داشت: امام ششم ما شیعیان در این روایت می‌فرمايند، «اهتمام شما به معارف و معالم دينتان است و دشمنان شما عليه شما اهتمام دارند. دلهاي آنها مملو از بغض و دشمني با شماست. آنچه را كه از شما مي‌شنوند، تحريف مي‌كنند و دگرگون جلوه مي‌دهند و براي شما اندادي (ضدي شبيه خودش) قرار مي‌دهند و به وسيله آنها بر شما بهتان مي‌زنند. اين روش دشمنان در قبال شماست. خداوند متعال اين روش‌ آنها را نافرماني و معصيت قلمداد مي‌كند».

 

 

 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف