بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئيس ديوان عدالت اداري:
حضور با شكوه ملت در راهپيمايي سالگرد پيروزي انقلاب لبيك به سخنان رهبري است

رئيس ديوان عدالت اداري گفت: انقلاب اسلامي ايران و پيروزي اين نهضت مقدس سرمشق و الگويي براي آزاديخواهان و همه ملت‌هايي است كه از استكبار و استعمار رنج مي‌بردند.

رئيس ديوان عدالت اداري گفت: انقلاب اسلامي ايران و پيروزي اين نهضت مقدس سرمشق و الگويي براي آزاديخواهان و همه ملت‌هايي است كه از استكبار و استعمار رنج مي‌بردند.
به گزارش روابط عمومي ديوان عدالت اداري، حجت‌الاسلام والمسلمين منتظري در جلسه بيستم بهمن ماه هيات عمومي ديوان با تبريك دهه مبارك فجر و 22 بهمن سالگرد پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي اظهار داشت: دهه مبارک فجر به ویژه 22 بهمن، از یاد و خاطر این ملت فراموش ناشدنی است، زیرا در این روز ملت با رهبری امام خميني قدس سره کشور را از سقوط در ورطه منجلاب دوران ستم‌شاهی نجات داد.
وي افزود: کشوری که مزین به نام اسلام و تبعیت از خاندان عصمت و طهارت بود با همراهي رژيم پهلوي به جولانگاهی برای استعمارگران به ویژه انگلیس و آمریکا بدل شده بود و اين رژيم جنایات بیشماری را در حق ملت ایران در راستای منافع استکبار و استعمار روا داشته بود.
رئيس ديوان عدالت اداري اضافه كرد: ملتی که در شناسنامه خود تبعیت از اسلام و قران را داشت با مديريت نابخردانه پهلوی در مسیر سقوط قرار گرفته بود و ثروت و سرمایه ملی‌اش به تاراج مي‌رفت و تلاش مي‌كردند با پیاده کردن فرهنگ غربی در اين کشور عزت و حرمتی برای ملت باقی نگذارند.
حجت‌الاسلام والمسلمين منتظري با اشاره به اينكه امام خميني(ره) با وارستگي و والامقامي خود و با هدايت داهیانه اين كشور را نجات داد، ادامه داد: ملتي را که شناخته شده نبود توسط امام خميني(ره) به ملتي عزتمند در دنيا بدل شد. امامي كه فرياد كوبنده‌اي بر سر مستكبران و استعمارگران بود و ملت را از منجلاب و گرداب فساد نجات داد.
وي گفت: حقي كه امام بر ملت دارد وصف ناشدني است و خدا را شاكريم كه بر ما منت نهاد و چنين انسان والامقام و دل‌سوخته‌اي را در زمان ما و براي ما ارزاني داشت. امام خميني(ره) اين كشور را به جايي رساند كه امروز در دنيا شناخته شده و نزد همه ملت‌ها و همه آزادگان الگو و سرمشق است.
رئيس ديوان عدالت اداري با اشاره به هزينه‌هايي كه ملت در راه انقلاب اسلامي داد، خاطرنشان كرد: بي‌شك رسيدن به سعادت هزينه مي‌خواهد و هزينه‌اي كه اين ملت براي رسيدن به آرمان‌ها و اهداف خود داد، كم نبود، شهادت عزيزانش و فشار اقتصادي و تحريمي كه تحمل شد، همه بخشی از هزينه‌هايي است كه ملت در راه ارزش‌هایش آن را پذيرفته است.
حجت‌الاسلام و المسلمين منتظری با بيان اينكه ملتي مانند ملت بزرگ ايران از صدر اسلام تا كنون نداشته‌ايم، تصريح كرد: ملتي كه نه تنها در سال‌هاي 56 و 57 بلكه پس از پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي نيز پاي نظام و آرمان‌هاي آن ايستادگي كرد و حضور پرشكوهش در راهپيمايي‌هاي سالگرد پيروزي انقلاب خود نشانه و نمونه‌اي از اين حضور در صحنه است.
رئيس ديوان عدالت اداري در ادامه به بيانات اخير مقام معظم رهبري اشاره كرد و گفت: سخنان كوبنده رهبر معظم انقلاب در ارتباط با مسايل جهاني، منطقه‌اي و همچنين در تبيين خواسته‌هاي ملت شريف ايران، راهگشاي همه ماست.
وي افزود: به تعبير ايشان ملت عظيم‌الشان ايران  در روز 22 بهمن‌ماه با حضور خود در صحنه ضربه محكمي به دهان كساني كه در جهت تحقير اين ملت اقدام مي‌كنند، وارد خواهد كرد.
حجت‌الاسلام والمسلمين منتظري اضافه كرد: حضور مردم ايران در راهپيمايي 22 بهمن لبيكي است به دعوت مقام معظم رهبري و مشتي است بر دهان استكبار جهاني به ويژه آمريكا و كساني كه در جهت تحقير ملت ایران تلاش مي‌كنند.
وي در پايان گفت: از خداوند متواضعانه مي‌خواهيم كه به ما توفيق دهد تا بتوانيم در مسير دفاع از دين و ارزش‌هاي انقلاب پايدار و مستدام باشيم.

 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف