بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئيس ديوان عدالت اداري هتك حرمت نشريه غربي به ساحت رسول گرامي اسلام(ص) را محكوم كرد

رئيس ديوان عدالت اداري اقدام شيطاني يكي از نشريات غربي را در اهانت به ساحت مقدس رسول گرامي‌ اسلام(ص) محكوم كرد و چنين حركتي را دشمني از سوي خودفروختگان به استكبار و نوكران صهيونيسم دانست.

رئيس ديوان عدالت اداري اقدام شيطاني يكي از نشريات غربي را در اهانت به ساحت مقدس رسول گرامي‌ اسلام(ص) محكوم كرد و چنين حركتي را دشمني از سوي خودفروختگان به استكبار و نوكران صهيونيسم دانست.
به گزارش روابط عمومي ديوان عدالت اداري، حجت‌الاسلام والمسلمين منتظري در جلسه بيست و نهم دي‌ماه هيات عمومي ديوان با تاكيد بر اينكه بي‌شك با اين اقدامات توجه عامه مردم در اروپا و آمريكا به اسلام بيشتر خواهد شد، اظهار داشت: قطعا پرچمي را كه پيامبر اسلام برافراشته است با اين اقدامات موهن فرو نخواهد افتاد. برخي بدين‌وسيله تلاش مي‌كنند كه نور خدا را خاموش كنند ولي كورخوانده‌اند و كوچك‌تر از آنند كه توانايي اين كار را داشته باشند.
وي افزود: وجود مقدس رسول گرامي اسلام(ص) به نقل از قرآن كريم سراج منير است و اين سراج منير هيچگاه بي‌فروغ نخواهد شد.
رئيس ديوان عدالت اداري با اشاره به اينكه احكام نوراني اسلام تماما در جهت حركت بشر در مسير كمال و نيل به جايگاه رفيعي است كه خداوند براي بشر در نظر گرفته است، اضافه كرد: اين اسلام، اسلامي است كه پايه‌گذارش نبي مكرم(ص)، اول ما خلق الله و انسان والامقامي است كه عقل كل و به تعبير قرآن سراج منير و مظهر تمامي كمالات انساني بوده است.
وي گفت: وجود مبارك حضرت ختمي مرتبت حضرت محمد(ص) كه خداوند آن را رحمتي براي بشر قرار داده، توانست در دوران 23 سال نبوتش، تحولي عظيم در عالم بشريت به وجود آورد، تحولي که دامنه آن تا قيامت رو به گسترش است.
حجت‌الاسلام و المسلمين منتظري اضافه كرد: اگر اسلام آنگونه كه بود به بشريت معرفي مي‌شد و اجانب به تحریف آن نمی پرداختند، قطعا امروز همه انسان‌ها به آن پيوسته بودند.
رئيس ديوان عدالت اداري ادامه داد: اسلام و آورنده آن يعني حضرت محمد مصطفي(ص) همواره طي 14 قرن گذشته مورد هجمه دشمنان بود، اما در عين حال روز به روز بر عظمت و جايگاه آن افزوده شد و بيش از گذشته مورد اقبال عموم مردم قرار گرفت.
وي اقدام اخير يكي از نشريات غربي در هتك حرمت به رسول گرامي اسلام(ص) را از روي حقد، كينه و دشمني نسبت به اين حريم مقدس و جايگاه متعالي ايشان دانست و ادامه داد: دشمنان براي اينكه اسلام هراسي را در دنيا رواج دهند و با افكار و انديشه‌هاي انحرافي خود مردم جهان را از اسلام و قرآن دور كنند، مرتكب چنين حركات شيطاني مي‌شوند كه قطعا نتيجه‌اي نخواهند گرفت.  
حجت‌الاسلام و المسلمين منتظري تصريح كرد: اگر در طول تاریخ هجمه به حریم مقدس رسول گرامی اسلام(ص) و دین خدا توانسته، موفق باشد، امروز نیز شيطنت‌كنندگان و توهين‌كنندگان به آن حضرت توفيق خواهند داشت، حال آنكه ما شاهدیم در همین حوادث و در جريان جسارت‌ها و شیطنت‌های اخير دشمن انسان‌های آزاده‌اي بودند كه به فکر تامل در اين دين الهي افتادند.
وي يكي از دلايل انجام چنين اعمال زشتي را از سوي دشمنان و عوامل استكبار، هراس آنان از فراگيري دين مبين اسلام دانست و تصريح كرد: وحشت آنها از گسترش سريع اسلام در اروپا و اقبال مردم نسبت به اين دين است. به نحوي كه به عنوان نمونه آمار رسمي در كشور انگلستان نشان مي‌دهد، بيشترين نامي كه مردم حتي غيرمسلمانان براي فرزندان خود در اين كشور برگزيده‌اند، «محمد» بوده است.
رئيس ديوان عدالت اداري گفت: ما افتخار مي‌كنيم كه غيرمسلمانان نيز اينگونه به رسول گرامي اسلام(ص) عشق مي‌ورزند. عوامل صهيونيست و اسكتبار نيز بدانند كه به رغم انجام اين اقدامات موهن و حركات زشت توجه مردم به دين رهايي‌بخش اسلام بيشتر خواهد شد.
وي با اشاره به اينكه ما مفتخر به وابستگي به اين انسان والامقام هستيم، ادامه داد: خدا را شاكريم كه ما را در مسير پيامبر عظيم‌الشان اسلام، قرآن و صراط مسقيم الهي قرار داده است. همچنين خدا را شاكريم كه شناسنامه، نام، دين، كشور و مرام و مسلك ما، مرام و مسلك رسول گرامي اسلام(ص) است و تا پاي جان براي دفاع از حريم رسول اكرم(ص) و قرآن عزيز و اين مكتب ايستاده‌ايم و اطمينان داريم اين حركت‌هاي زشت نابخردانه و شيطاني دشمن راه به جايي نخواهد برد و اتفاقا نتيجه معكوس خواهد داد.
حجت‌الاسلام والمسلمين منتظري ابتدا به فرمايشي از حضرت اميرالمومنين امام علي(ع) از نهج‌البلاغه اشاره كرد كه فرمودند، «اسلام دين خداست كه خداوند آن را براي خودش برگزيد. اسلام نزد خداوند داراي پايه‌اي استوار است و بنيانش افراشته شده، برهانش روشن، روشني‌اش تابناك. قدرتش ارجمند، نشانه‌هايش بلند و در افتادن با آن ناممكن و مايه ريشخند است. پس اسلام را بزرگ بشماريد و پيروي‌اش كنيد و حق آن را ادا نماييد و آن را در جايگاهي كه شايسته آن است، قرار دهيد.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف