بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
حجت الاسلام منتظری در همایش ایثارگران دیوان عدالت اداری:
9 دی روز ادای دین به اسلام، ولایت و خون شهدا بود

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: ملت ایران در روز 9 دی چشم فتنه عظیمی را که توسط آمریکا، صهیونیسم، انگلیس و عوامل داخلی‌اشان داشت رقم می‌خورد، کور کرد.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: ملت ایران در روز 9 دی چشم فتنه عظیمی را که توسط آمریکا، صهیونیسم، انگلیس و عوامل داخلی‌اشان داشت رقم می‌خورد، کور کرد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت الاسلام والمسلمین منتظری در همایش ایثارگران دیوان عدالت اداری که به مناسبت سالروز حماسه 9 دی برگزار شد، ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسن عسگری(ع) تصریح کرد: 9 دی ماه یادآور حماسه عظیمی است که در سال 88 با بپاخاستن ملت ایران برعلیه جریانی که می‌رفت برای نظام و کشور خطرآفرین باشد شکل گرفت.
وی افزود: ملت ایران در روز 9 دی توانست چشم فتنه عظیمی را که توسط آمریکا، صهیونیست، انگلیس و عوامل داخلی اش داشت رقم می خورد را کور کند و حماسه ای را آفرید که حقیقتا به نام روز بصیرت، میثاق با ولایت باید از آن یاد کرد.
رییس دیوان عدالت اداری خاطرنشان کرد: ملت بصیر در این روز جوانمردانه پا به میدان مقابله با توطئه‌های دشمن گذاشت و با میثاق با ولایت این دین بزرگ را به اسلام و خون شهدا ادا کرد.
حجت الاسلام منتظری یادآور شد: باید به خاطر نعمت حماسه 9 دی همواره شاکر باشیم و شکر به جای آوریم.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف