بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
معاون قضایی در امور شعب دیوان عدالت اداری:
ثمره اطاعت از خدا و ولایت فقیه بهشت است

حجت الاسلام والمسلمین موسی قربانی گفت: ثمره اطاعت از خدا و رسول و پیروی از ولایت فقیه بهشت است و کسانی که جان خود را در راه خدا هدیه کردند، بسیار ارزشمند و ستودنی است.

حجت الاسلام والمسلمین موسی قربانی گفت: ثمره اطاعت از خدا و رسول و پیروی از ولایت فقیه بهشت است و کسانی که جان خود را در راه خدا هدیه کردند، بسیار ارزشمند و ستودنی است.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری در مراسم بزرگداشت هفته بسیج  که در دیوان عدالت اداری با حضور قضات و کارکنان بسیجی برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین قربانی گفت: اگر بسیج و بسیجان موفق شدند این بود که فرمان خدا و ولایت فقیه را بر آنچه خودشان می فهمیدند و درک می‌كردند، ترجيح داند و معامله با خدا كردند و خدا جان آنها را خريد و برابر آن بهشت عطا نمود.
معاون قضائي در امور شعب افزود: خداوند حجت‌هاي زيادي بر انسان قرار داده كه بر اساس آن عمل كنند و آن عقل و علم و حجت فرمان خدا و رسول خدا مي‌باشد، امروز در جامعه مي‌بينيد كساني كه درك و شعورشان را برابر فرمان خدا و رسول خدا و ولي فقيه مقدم مي‌دارند. اين افراد در زمان پيامبر و ائمه هم بودند و در زمان ما نيز هستند و اگر بسيج يك ارزش شد و بسيجيان انسان‌هاي با ارزش شدند و كار بسيجي به ثمر نشست، اين است كه از فرمان خدا و ولايت فقيه اطاعت نمودند و از آن جايي كه آن را حجت مي‌دانند، از آن تبعيت كردند.
قرباني افزود: در زمان پيامبر(ص) مصاديق زيادي از اين افراد وجود داشتند كه تمرد و از فرمان خدا فرار مي‌كردند و اوج آن در زمان امام حسين(ع) بود و حتي در زمان امام علي(ع) كه جنگ در حال پيروزي بود، كفار قرآن را به سر نيزه‌ها كردند وعده‌اي گفتند ما با قرآن نمي‌جنگيم و از فرمان ولي خدا نكردند و آن جنگ منجر به شكست شد، ولي آن چيزي كه باعث عظمت بسيج و بسيجيان شد اين بود كه ضمن اطاعت از ولايت فقيه براي خود حق انتخاب قائل نمي‌شدند و هميشه گوش به فرمان ولايت فقيه بودند.
معاون قضايي ديوان گفت: اگر در مذاكرات هسته‌اي توانستيم به موفقيتي برسيم به خاطر اين است كه هنوز به حمدالله در جامعه ما فرمان رهبري در همه سطوح مطاع است، البته كساني هستند كه غير از اين عمل مي‌كنند و در جامعه ما اين افراد در اقليت هستند و كارشان به جايي نمي‌رسد.
وي افزود: زماني كه امام حسين(ع) از مدينه خارج شد، گفتند که آخر این کار مرگ است. امام(ع) فرمودند، خداوند می‌خواهد من را کشته و خانواده مرا در اسارت ببیند. اوج تبعیت از فرمان خدا اینجاست که خطر را ببیند و خودش را به خطر بیندازد.
قربانی در پایان افزود: بسیج و بسیجیان تمام این خطرات را به جان و دل خریدند و 8 سال دفاع مقدس را با پیروزی به پایان رساندند، چون آنها مطیع محض ولایت فقیه بودند.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف