بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
فرمانده پايگاه بسيج شهيد مفتح ديوان عدالت اداري:
فرهنگ بسيجي موتور محرك پيشرفت و توسعه جامعه در نظام ولايي است

فرمانده پایگاه بسیج شهید مفتح دیوان عدالت اداری گفت: فرهنگ موتور محرک جامعه در مسیر پیشرفت و توسعه است و بستر این فرهنگ در نظام ولایی ما «فرهنگ بسیجی» است.

فرمانده پایگاه بسیج شهید مفتح دیوان عدالت اداری گفت: فرهنگ موتور محرک جامعه در مسیر پیشرفت و توسعه است و بستر این فرهنگ در نظام ولایی ما «فرهنگ بسیجی» است.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، علی اکبر بختیاری در جلسه شوراي پايگاه بسيج ديوان عدالت اداري ضمن گرامیداشت هفته بسیج آرزوی توفیق بهره‌مندی از فرهنگ بسیجی، فهرست اهم عناوين منتج از مفهوم فرهنگ بسيجي را برشمرد و اظهار داشت: فرهنگ بسیجی یعنی کار جهادی، فرهنگ بسیجی یعنی کار توام با اخلاص، فرهنگ بسیجی یعنی کار بی‌ادعا، فرهنگ بسيجي يعني كار منتهي به وحدت، فرهنگ بسيجي يعني ایستادگی همه نيروها از هر قوم و قبيله و با هر سليقه‌اي تحت فرماندهي واحد در مقابل كفر و استكبار و زیادخواهی آنان.
وي افزود: فرهنگ بسيجي یعنی كه پشت سر يك امام ایستادن و به سوي يك قبله توجه نمودن و با اقتدا به او به همه اطرافیان خود سلام کردن.
رئيس حوزه رياست ديوان عدالت اداري پذيرفتن نقد به خود رااز ویژگي‌هاي اين فرهنگ دانست و اضافه كرد: فرهنگ بسيجي به معني خود را در معرض نقد ديگران قرار دادن و عيوب خويش را پذيرفتن و در درصدد رفع آن برآمدن است.
فرمانده پايگاه بسيج ديوان عدالت اداري گفت: از آنجايي كه ما همه امت عزيزمان را بسيجي مي‌دانيم و گستره اردوگاه بسيج را به وسعت ميهن عزيزمان تعريف مي‌كنيم لذا جای جای ایران عزیز را نقطه رهایی دانسته و آماده اجرای اوامر فرمانده معظم کل قوا می‌باشیم.
بختياري با اشاره به اينكه هفته بسيج امسال در فاصله زماني كمي پس از عاشوراي حسيني قرار دارد، يكي ديگر از مصاديق فرهنگ بسيجي را «امر به معروف و نهي از منكر» برشمرد و اذعان داشت: امر به معروف و نهي از منكر فريضه‌اي است كه همچون آب جاري، همواره پاكيزگي را به جامعه هديه مي‌دهد و اردوگاه بسيج مناسب‌ترين منبع و منشا ساري و جاري نمودن اين فريضه است.
وي در ادامه از بسيجيان و اعضاي شوراي پايگاه بسيج ديوان عدالت اداري خواست تا ضمن گراميداشت هفته بسيج و انجام ماموريت‌هاي محوله، نسبت به توسعه فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر اهتمام ويژه داشته باشند.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف