بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
با توديع حجت‌الاسلام مبشري
حجت‌الاسلام اشراقي به عنوان معاون قضائي دیوان در امور هيات عمومي معرفی شد

با تودیع حجت الاسلام والمسلمین مبشری معاون قضائی دیوان در امور هيات عمومي، حجت‌الاسلام والمسلمین اشراقي به جای وی معرفی شد و آغاز به کار کرد.

با تودیع حجت الاسلام والمسلمین مبشری معاون قضائی دیوان در امور هيات عمومي، حجت‌الاسلام والمسلمین اشراقي به جای وی معرفی شد و آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومي ديوان عدالت اداري، در جلسه هفتم مهرماه هيات عمومي ديوان، حجت‌الاسلام والمسلمين منتظري ضمن تجليل از جناب آقاي مبشري، از زحمات وی در طول مدت خدمت به عنوان معاون اين نهاد قضايي قدرداني كرد.
رئيس ديوان عدالت اداري با بيان اينكه شكر نعمت، موجب زياد شدن آن خواهد شد و يكي ارزشمندترين نعمات در زندگي نيز داشتن رفيق خوب و صميمي است، به سابقه دوستي خود با حجت‌الاسلام مبشري اشاره كرد و گفت: سابقه آشنايي ميان ما به پيش از انقلاب باز مي‌گردد و از سال 1360 هم كه وارد دستگاه قضايي شدیم، در مقاطع مختلف با ايشان همكار بوده‌ام.
وي افزود: آقاي مبشري طي 5 سالي كه به عنوان معاون ديوان عدالت اداري مشغول به خدمت بودند، هرآنچه را كه در توان داشتند، در طبق اخلاص گذاشتند.
حجت‌الاسلام والمسلمين منتظري ضمن آرزوي توفيق براي آقاي مبشري اظهار اميدواري كرد، دستگاه قضائي بتواند از تجربيات ارزشمند ايشان در جايگاه جديد بهره‌مند شود.
در ادامه رئيس ديوان عدالت اداري با ابلاغ حكم رئيس قوه قضائيه مبني بر انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین اشراقي به عنوان معاون قضائي  دیوان گفت: آقاي اشراقي ورقه تاريخي ديوان و شخصي هستند كه با توجه به سابقه ديرينه همكاريشان در اين نهاد قضايي نسبت به بسياري از مسايل اشراف دارند.
وي افزود : از اينكه آقاي اشراقي قبول مسئوليت كردند تا به عنوان معاون در ديوان فعاليت خود را پي‌گيري كنند، قدرداني مي‌كنم.
در اين جلسه همچنين حجت‌الاسلام مبشري طي سخنان كوتاهي ضمن تقدير از همكاران خود گفت: از محضر همه همكاران عزيز و قضاتي كه با تلاش شبانه‌روزي خود در كار گره گشايي از مشكلات مردم هستند و مانند آنها را كمتر ديده‌ام، تشكر مي‌كنم و كمال قدرداني را دارم.
شايان ذكر است، حجت‌الاسلام مبشري، به عنوان مستشار ديوان عالي كشور منصوب شده است.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف