بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئيس ديوان عدالت اداري ضمن تاكيد بر حضور مردم در روز جهاني قدس:
فرياد عليه صهيونيست كم‌ترين كاري است كه مي‌توان انجام داد

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: روز جهانی قدس، روز فریاد علیه صهیونیست و استکبار در حمایت از مردم غزه است و شرکت در آن حداقل وظيفه مسلماني و كم‌ترين کاری است که در دفاع از مردم مظلوم فلسطین می‌توان انجام داد.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: روز جهانی قدس، روز فریاد علیه صهیونیست و استکبار در حمایت از مردم غزه است و شرکت در آن حداقل وظيفه مسلماني و كم‌ترين کاری است که در دفاع از مردم مظلوم فلسطین می‌توان انجام داد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه سی ام تیرماه هیات عمومی دیوان با اشاره به جنایات رژیم اشغالگر قدس در حق کودکان، زنان و مردان بی‌پناه فلسطيني در نوار غزه اظهار داشت: با كمال تاسف درندگان بدسيرت صهيونيست شهروندان بي‌پناه فلسطيني را قتل عام مي‌كنند در حالي كه از سوي استكبار و ايادي داعيه‌دار حقوق بشر آن حمايت مي‌شوند.
وي ضمن دعوت از قضات و همكاران ديوان عدالت اداري و همچنين مردم بزرگ ايران براي حضور در راهپيمايي روز قدس افزود: حضور حماسي در روز قدس لبيك به سخن امام راحل بزرگوارمان و كم‌ترين كاري است كه در حمايت از مظلوم مي‌توانيم انجام دهيم.
رئيس ديوان عدالت اداري اضافه كرد: آنچه در كشورهاي اسلامي روي داده و مي‌دهد و آسيبي كه از آن مي‌بينيم، نتيجه اختلافاتي است كه دشمن ميان مسلمانان افكنده و حاصلش هم خون‌هايي است كه به ناحق ريخته مي‌شود.
حجت‌الاسلام و المسلمين منتظري ضمن تاكيد بر ضرورت همبستگي امت اسلام در دفاع از مردم مظلوم غزه تصريح كرد: اختلاف ميان امت اسلامي، گرفتاري‌هايي را براي دنياي اسلام ايجاد كرده است که یکی از آنها جنایات این روزهای صهیونیست ها در غزه است.
وي در ادامه ضمن تسليت ايام شهادت مولاي متقيان اميرمومنان حضرت علي(ع)، به برخي ويژگي‌هاي منحصر به فرد آن حضرت اشاره كرد و گفت: آن امام بزرگوار ولادتش در كعبه بود و پايان زندگي‌اش با شهادت در محراب عبادت، همسري چون حضرت فاطمه زهرا(س) و پدر زني چون رسول خدا(ص) و فرزنداني چون امام حسن(ع) و امام حسين(ع) داشت و در روايات است كه پيامبر(ص) درباره ايشان فرمودند «خداوند من و علي را از نور واحدي خلق كرد».
 حجت‌الاسلام و المسلمين منتظري با اشاره به فرمايش اميرالمومنين، امام علي(ع) در نهج‌البلاغه ادامه داد: حضرت  امام علي(ع) در فرازي از وصيت به فرزندانش مي‌فرمايند، «وصيت من به شما فرزندان و اهلم و همه آنهايي كه اين پيام به آنها مي‌رسد اين است كه تقواي الهي پيشه كنيد و در امورتان نظم داشته‌باشيد. اختلاف بين خودتان را اصلاح كنيد زيرا كه از جد بزرگوار شما (رسول گرامي اسلام) شنيده‌ام كه فردموند اصلاح بين دو نفر كه با هم اختلاف دارند، از يكسال نماز و روزه برتر است».
 

 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف