بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
کسانی که برای هدایت جامعه و امت اسلامی تلاش می کنند منزلتشان نزد خداوند کمتر از خون شهدا نیست

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: کسانی که در جهت هدایت جامعه و امت اسلامی حرکت می کنند جایگاه آنان در پیشگاه خداوند کمتر از شهدا نیست.


رئیس دیوان عدالت اداری گفت: کسانی که در جهت هدایت جامعه و امت اسلامی حرکت می کنند جایگاه آنان در پیشگاه خداوند کمتر از شهدا نیست.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام والمسلمین منتظری در چهارمین روز از هفته قوه قضائیه با حضور در معراج شهدا با آرمان های امام راحل و شهدا بویژه شهدای قوه قضائیه تجدید میثاق کرد.
وی که به همراه معاونان، قضات و کارکنان دیوان عدالت اداری نماز ظهر و عصر را در جوار شهدای گمنام در معراج شهدا اقامه کرد، گفت: دخایر ارزشمندی در سال 1360 که توسط منافقین کوردل به شهادت رسیدند، تقدیم انقلاب کردیم که در راس آنان شهید آیت الله بهشتی قرار دارد. شهید بهشتی سید الشهدای انقلاب اسلامی است.
وی افزود: امروز توفیق حاصل شد در جوار شهدای گمنام عزیز که سال ها در غربت بودند و با تلاش گروه تفحص به آغوش امت شهیدپرور برگشته اند، یاد و خاطر آن عزیزان سفرکرده را گرامی بداریم.
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: جایگاه شهید بر اساس آنچه خداوند در قرآن به پیامبر وحی کرده، رفیع است و مسیر شهادت هیچگاه بسته نیست.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری اظهار داشت: امیدواریم همانطور که فرزندان ما در مقابل صدام و جنایتکاران شرق و غرب پیروز شدند برادران مسلمان ما در برابر جنایتکاران بعثی داعش که از نیروهای استکبار و صهیونیست هستند، پیروز شوند.
وی اضافه کرد: یک عده متعصب جاهل مرتکب جنایاتی می شوند که هیچ درنده ای مرتکب چنین جنایتی نمی شود.
رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه راه نجات، همین راه شهدای ماست، ادامه داد: خداوند متعال پیکر عده ای از این عزیزان را تا این سال ها نگاه داشته تا برای ما تجدید خاطره شود که ما برای پیروزی انقلاب و شکست استکبار چه سرمایه هایی را از دست داده ایم و چه مسئولیت خطیری را در قبال این شهدا داریم.
وی افزود: ما باید بتوانیم از نور وجود این عزیزان بهره بجوییم و برای پاسداری از خون شهیدان که برای اسلام و حفظ نوامیس این ملت جان عزیز خود را از دست داده اند از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری در پایان خاطرنشان کرد: شهید از جمله کسانی است که در پیشگاه الهی شفاعت خواهد کرد. ما هم شفاعت آنان را می خواهیم و از این بدنهای مطهر می خواهیم که خداوند به ما توفیق بدهد تا پاسدار خون شهدا باشیم.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف