بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
انقلاب اسلامی ایران، شجره طیبه ای است که با تلاش امام خمینی(ره) به ثمر نشست

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: انقلاب اسلامی ایران، از شاخه های شجره طیبه ای است که با تلاش، اندیشه، شجاعت و شهامت ارزشمند وحساب شده حضرت امام خمینی رضوان الله علیه به ثمر نشست.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: انقلاب اسلامی ایران، از شاخه های شجره طیبه ای است که با  تلاش، اندیشه، شجاعت و شهامت ارزشمند وحساب شده حضرت امام خمینی رضوان الله علیه  به ثمر نشست.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه 12 خرداد ماه هیات عمومی، ضمن گرامی داشت ایام شعبانیه، و تبریک ولادت اباعبدالله الحسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و حضرت امام سجاد(ع) اظهار داشت: ما در این ایام خجسته و در آستانه رحلت بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) پیمان خود را با آن بزرگوار تجدید می کنیم، به روح پاک ایشان درود می فرستیم و امیدواریم که بتوانیم با توفیق الهی از نتیجه زحمات ایشان پاسداری کنیم.
 وی افزود: امام خمینی رضوان الله علیه تنها کسی بود که در عصر حاضر توانست اسلام ناب را به مرحله تجلی و ظهور برساند و با تلاش که از 15 خرداد 1342 این انقلاب را در 22 بهمن 1357 به پیروزی رساند و بیش از ده سال نیز نظام و انقلاب را هدایت نماید.
رئیس دیوان عدالت اداری اضافه کرد: امام راحل با تدبیر و اندیشه های حکیمانه خود توانست با لطف و عنایت خداوند و همکاری مردم، انقلاب را از توفان های مهلک نجات دهد.
 حجت الاسلام والمسلمین منتظری در پایان گفت: وظیفه ماست که از دستاوردهای انقلاب یعنی ارزش‌های این نظام اسلامی پاسداری کنیم و دین خود را به اسلام و قرآن و شهدای گرانقدر ادا نماییم.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری به بیان سخنی از امام سجاد(ع) پرداخت و افزود: حضرت امام سجاد(ع) می فرمایند، «پروردگارا چگونه می توانم شکرگزار تو باشم وقتی که شکرگزاری تو خود احتیاج به شکر دارد و حتی برای شکرگزایت هم باید شکرگزار باشم».

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف