بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رییس دیوان عدالت اداری در شورای اداری شهرستان سنقر:
خط قرمز مسئولان در نظام اسلامی، قانون و احکام الهی است

رییس دیوان عدالت اداری گفت: در نظامی که مبنا، اصل و ریشه آن در قرآن و معارف الهی است، انتظار داریم، خط قرمز همه مسئولان، قانون و احکام الهی باشد.

رییس دیوان عدالت اداری گفت: در نظامی که مبنا، اصل و ریشه آن در قرآن و معارف الهی است، انتظار داریم، خط قرمز همه مسئولان، قانون و احکام الهی باشد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری که به عنوان نماینده ویژه رییس محترم قوه قضاییه در جریان سفر به کرمانشاه در شهرستان سنقروکلیایی حضور یافت در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: ایران اسلامی از ظرفیت ها و پتانسیل‌های بسیار بالایی برخوردار است که اگر از آن ها به خوبی استفاده شود می‌توان جامعه‌ای آرمانی را تشکیل داد.
وی افزود: کشورمان از نیروهای کار بسیار خوبی بهره‌مند است و اگر امنیت را بزرگترين نعمتی كه خداوند به ما عطا فرموده است، بدانیم بخشی از این امنیت، حاصل تلاش و خدمات مديران خدوم است.
رییس دیوان عدالت اداری خاطرنشان کرد: ملت ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی با مقاومت جانانه خود در جبهه‌های نبرد به پیروزی رسیدند و امروز نیز در میدانی دیگر و با مقاومت خود به دنبال پیروزی دیگری هستند.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری اضافه کرد: در طول هشت سال جنگ تحمیلی و در میدان جنگ سخت، ملت ایران گوش به فرمان حضرت امام خمینی(ره) بود و توانست به پیروزی برسد و امروز در میدانی مبارزه جنگ نرم نیز باید با تبعیت و فرمانبرداری از رهبر معظم انقلاب زمینه پیروزی خود را فراهم کند.
رییس دیوان عدالت اداری خواستار برداشته شدن مشکلاتی که بر سر راه توسعه اقتصادی کشور قرار دارند شد و اظهار داشت: این امر با اجرای فرامین رهبری محقق خواهد شد، بنابراین باید با تمام توان برای تحقق منویات ایشان تلاش کرد.
وی افزود: امروز رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی را تبیین و ابلاغ فرمودند و همه ما وظیفه داریم، نهایت توان خود را برای اجرایی شدن این سیاست‌ها به کار بندیم.
رئیس دیوان عدالت اداری همچنین با اشاره به وجود برخی مشکلات در قانون کار، آن را نیازمند بازنگری دانست تا بتوان در حد مقدور نسبت به کاهش موانع در جریان پیشرفت کشور ایران اسلامی اقدام کرد.
وی با بیان اینکه ایران اسلامی از نیروهای کار بسیار خوبی بهره مند است، خاطرنشان کرد: باید با مساعدت و اقدام مجلس شورای اسلامی، قانون کار مناسب و متناسبی وضع شود حرکت در مسیر پیشرفت تسهیل شود.
نماینده ویژه رییس قوه قضاییه در ادامه به مردم شهرستان سنقر و کلیایی قول داد که تمام توان خود را برای حل مشکلات حقوقی و قضایی مردم در حیطه مسوولیتش به کار خواهد بست و از پيگيري براي رفع مشكلات مطرح شده در خصوص شهرستان خبرداد.
شایان ذکر است حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در بدو ورود به شهرستان سنقروکلیایی پس از حضور در مزار شهدای گرانقدر این شهرستان، ضمن دیدار با خانواده های معظم شهدا، نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
همچنین رییس دیوان عدالت اداری  سه شنبه شب با حضور در مسجد چهارمین شهید محراب کرمانشاه، در جمع نمازگزاران این مسجد سخنانی را ایراد کرد.
وی ضمن تجدید یاد و خاطره امام امت رضوان الله علیه و تجلیل از رشادت شهیدان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس گفت: همانطور که خداوند رحمان، هستی را بر مدار قانون، تدبیر فرمودند و بر عالم افلاک نیز قانون الهی حاکم است، وظیفه ماست که از حدود الهی تجاوز نکنیم و به حقوق دیگران احترام بگذاریم.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری با تاکید بر این نکته که اساس مدیریت عالم بر مدار ضابطه و قاعده است، اظهار داشت: به این ترتیب بر ما نیز فرض است که قوانین الهی را رعایت کنیم، زیرا عمل برخلاف آن، مجازات را نصیبمان می‌کند.
رییس دیوان عدالت اداری در ادامه تصریح کرد: وحدت و اتحاد نیاز امروز جامعه ماست و خداوند نیز در این زمینه مقرر فرموده که با یکدیگر نزاع نکنیم و اختلافات را کنار بگذاریم، در غیر این صورت از هم گسیخته می‌شویم.
وی با تاکید بر این که نباید آلوده گناه شد، خاطرنشان کرد: برای رسیدن به این هدف باید حدود الهی را رعایت و از تجاوز به حقوق دیگران پرهیز کرد.
نماینده ویژه رییس قوه قضاییه پس از بیان این سخنان کوتاه، ضمن رسیدگی به مسایل و مشکلات مردم حاضر، اظهار امیدواری کرد، سفر رییس قوه قضاییه و مسوولان قضایی کشور به استان کرمانشاه بتواند منشاء اثری برای کاهش مشکلات و آلام  مردم در شهرهای مختلف استان باشد.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف