بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رییس دیوان عدالت اداری:
دیدار هیات پارلمانی اروپا با دو نفر از محکومین نشان داد ریشه و آبشخور فتنه 88 کجاست

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: دیدار هیات پارلمانی اروپا با دو نفر از محکومین فتنه 88 نشان داد، ریشه و آبشخور فتنه 88 در کجا بوده است.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: دیدار هیات پارلمانی اروپا با دو نفر از محکومین فتنه 88 نشان داد، ریشه و آبشخور فتنه 88 در کجا بوده است.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین منتظری، در جلسه بیست و پنجم آذرماه هیات عمومی دیوان ضمن انتقاد از این اقدام هیات پارلمانی اروپاییُ این ملاقات را محکوم کرد.

وی گفت: گروهی تحت عنوان هیات پارلمانی اروپا به ایران آمدند و در حالی که این هیات‌ها معمولا برای تبادل مسایل اقتصادی است لکن اینها با دو نفر از فتنه گرانی که در فتنه 88 محکومیت داشتند، مخفیانه دیدار کردند. باید روشن شود که چه کسانی زمینه این دیدار را فراهم کرده‌اند؟

رئیس دیوان عدالت اداری افزود: با گذشت 5 سال از حادثه سال 88 وقتی عده‌ای از غربی‌ها به ایران می‌آیند و مخفیانه ملاقاتی را انجام می‌دهند، نشان می‌دهد که آن فتنه در کجا ریشه داشته و آبشخور آن کجاست.

وی در ادامه با طرح این سوال که آیا هیات پالمانی اروپا آمده‌اند تا مشکلات اقتصادی و ارتباطی را حل کنند یا دنبال اهداف دیگری هستند، ادامه داد: در میان دولتمردان چه کسانی چنین خیانتی را مرتکب شده‌اند تا زمینه این ارتباط فراهم شود. ما امیدواریم که مسوولان امنیتی این جریان را دنبال کنند تا این موضوع برای مردم روشن شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری اضافه کرد: هم‌زمان می‌بینیم همین کسانی که داعیه قرارداد هسته‌ای با ایران را دارند، در انتهای قرارداد شرایطی را که برای جمهوری اسلامی تعیین می‌کنند، به فتنه سال 88 بر می‌گردد که افرادی که در حصر و زندان هستند نیز باید آزاد شوند.

وی ضمن محکوم کردن اقدام هیات پارلمانی در ملاقات با دو نفر از محکومین فتنه 88 اظهار داشت: آیا واقعا در کشورهای غربی اجازه می‌دهند گروهی به عنوان نمایندگان پارلمانی به آنجا بروند و مخفیانه با برخی از اعضای اپوزوسیون آن کشور ملاقات کرده، جلسه داشته باشند و تبادل اطلاعات کنند.

رئیس دیوان عدالت اداری ادامه داد: الحمدالله بصیرت ملت شریف ایران به حدی است که تمام مسایل را درک می‌کند و اگر غربی‌ها تصور می‌کنند که با این حرکات می‌توانند جریان انقلاب اسلامی را از مسیر اصلی خود منحرف کنند، کور خوانده‌اند.

وی در بخش دیگر از سخنانش به حادثه تروریستی در عراق و شهادت 16 نفر از هموطنان عزیزمان در این حادثه اشاره کرد و اظهار داشت: عده‌ای از فرزندان این ملت که برای خدمات اجتماعی و کار در عراق حضور داشتند، بر اثر حمله تروریستی به شهادت رسیدند، به نحوی که برخی از آنها قابل شناسایی نبودند. باید روشن شود که چه کسانی دستشان به خون این عزیزان آغشته است.

 رئیس دیوان عدالت اداری ادامه داد: آیا جز این است که جریان تکفیری و وهابی که از سوی آمریکایی‌ها حمایت می‌شود، این اقدامات را انجام می‌دهد. فعالیت‌های آنان در عراق، بحرین و سوریه نشان می‌دهد که جز این نیست.

حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری ضمن تسلیت این حادثه به ملت شریف ایران و خانواده محترم شهدا، برای آنان علو درجات مسئلت نمود.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف