بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری توفیق دولتمردان در صیانت از حقوق ملت را تبریک گفت

رئیس دیوان عدالت اداری توفیق سیاستمداران و فرزندان انقلاب را در عرصه کارزار بین‌الملل و صیانت از حقوق ملت تبریک گفت.

رئیس دیوان عدالت اداری توفیق سیاستمداران و فرزندان انقلاب را در عرصه کارزار بین‌الملل و صیانت از حقوق ملت تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه چهارم آذر ماه هیات عمومی گفت: مردان کارزار بین‌المللی نظام جمهوری اسلامی ایران در این مدت با تلاش‌های ارزشمند خود که مبتنی و مستظهر به رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب و حمایت‌های بی‌دریغ مردم بود، بحمدالله برگ پیروزی دیگری بر کتاب قطور انقلاب افزودند و این ورق زرین را برای کشور و ملت به ارمغان آوردند، ضمن سپاس از آنان، این دستاورد را به ملت تبریک می‌گوییم.
وی افزود: در حالی که آمریکا، فرانسه، انگلیس و اسرائیل میدان‌دار این کارزار بودند و در سایه حمایت‌ها و سرمایه‌گذاری برخی از کشورهای عربی تلاش می‌کردند تا نظام و ملت و سیاستمدارانمان را در موضوع انرژی هسته‌ای به زانو درآورند و از این رهگذر نظام جمهور اسلامی ایران را تضعیف کنند، به اذن پروردگار متعال، رهبری داهیانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب، پشتیبانی ملت و همچنین تلاش‌های دولتمردان، بحث انرژی هسته‌ای در حد قابل قبولی به ثمر نشست.
رئیس دیوان عدالت اداری ضمن تاکید بر ضرورت حمایت از مذاکره‌کنندگان، اظهار امیدواری کرد این اتفاق دریچه‌ای باشد که در آینده دستاوردها و موفقیت‌های سیاسی بیشتری در عرصه بین‌الملل شاهد باشیم.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری اضافه کرد: ان شاء الله همانگونه که بسیج عزیز ما در میدان جنگ پیروز شد، سیاستمدران بسیجی ما نیز در میدان کارزار بر دشمن سوگند خورده‌ای که تلاشش تضعیف نظام است، پیروزی‌های چشمگیری به دست آورند.
رئیس دیوان عدالت اداری در بخش دیگری از اظهاراتش با تبریک خجسته سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، پنجم آذرماه را یادآور این خاطره بزرگ دانست و گفت: بسیج در طول عمر پربرکت 32 ساله خود خدمات بسیار ارزنده و تاثیرگذاری را در کشور داشته است.
وی افزود: حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه در آذرماه 67 پیامی را درباره بسیج و بسیجیان صادر فرمودند که بسیار پرمحتوا و با ارزش است. ایشان فرمودند، «حقیقتا اگر بخواهیم مصداق کاملی از ایثار و خلوص و فداکاری و عشق به ذات مقدس حق و اسلام را ارایه دهیم، چه کسی سزاوارتر از بسیج و بسیجیان خواهد بود. بسيج شجره طيبه و درخت تناور و پرثمري است كه شكوفه‌هاي آن بوي بهار وصل و طراوت يقين و حديث عشق مي‌دهد، بسيج مدرسه عشق و مكتب شاهدان و شهيدان گمنامي است كه پيروانش بر گلدسته هاي رفيع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده‌اند. بسيج ميقات پابرهنگان و معراج انديشه پاك اسلامي است كه تربيت‌يافتگان آن، نام و نشاني در گمنامي و بي‌نشاني گرفته‌اند. بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموده‌اند. من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می‌خورم و از خدا می‌خواهم تا با بسیجیان محشورم گرداند. چرا که در این دنیا افتخارم این است که خود بسیجی‌ام».
وی ادامه داد: امام خمینی(ره) در این پیام کلمات پرمحتوا و نکات زیبایی را با قلم زیبای خود ترسیم کرده و برای ما به یادگار گذاشتند. در سایه چنین کلامی است که می‌توان هر چه بیشتر با واقعیت و حضور بسیج آشنایی پیدا کرد.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری اضافه کرد: حقا بسیج مظهر اخلاص است و بسیجی درس‌آموزی مخلص، بسیج مظهر اقتدار ملت است و بسیجی نماد ملتی مقتدر، بسیج کلاس مکارم اخلاق است و بسیجی متخلق به آن، بسیج دریای پیوسته به ولایت است که در اعماقش در و گوهر و لولو و مرجان فراون یافت می‌شود و بسیجیان غواصانی دریادل که برای به دست آوردن این در و گوهر به اعماق دریا می‌روند و از هیچ چیزی باک ندارند.
وی تصریح کرد: طول 32 سال عمر پربرکت بسیج نشان می‌دهد که این نهاد چگونه حامی نظام، پشتیبان ولایت و لشکری مخلص و بی توقع است که هرگاه در مقاطع مختلف حضورش ضروری و لازم بوده، مقتدرانه به میدان آمده و به حق انقلاب را از توطئه‌های دشمنان و فتنه فتنه‌انگیزان مصون و محفوظ داشته است.
رئیس دیوان عدالت اداری خاطرنشان کرد: بسیج همواره در دفاع و صیانت از انقلاب و نظام از زمان تشکیل در همه عرصه‌ها و صحنه‌ها چه در دوران دفاع مقدس و چه در دانشگاه، ادارات و عرصه کار و تلاش، حرف اول را زده است.
حجت الاسلام والمسلمین منتظری گفت: ما همه به بسیج بی‌توقع و مخلص و بسیجیانی که جان در طبق اخلاص می‌گذارند، مدیونیم. آنان این اقتدار و خلوص نیت و حضور دائمی را از مولایشان امام حسین(ع) آموخته‌اند.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری در پایان به بیان فرازی از وصایای حضرت امیرالمومنین علی(ع) از کتاب نهج البلاغه پرداخت و گفت: حضرت علی(ع) می‌فرمایند، «فرزندم به کار نیک امر کن تا در شمار نیکوکاران درآیی و به دست و زبانت کار زشت و منکر را ناپسند بشمار و آن را با تلاش و کوشش از خود دور بدار. در راه خدا بکوش آنچنان که شایسته است و از سرزنش ملامتگران بیم نداشته باش و به حق با هر سختی و دشواری و در هرجا که هستی، تن بده».

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف