پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رئیس دیوان عدالت اداری:
امروز هم یزیدیان بر برخی از بلاد اسلامی حکومت می‌کنند

رئیس دیوان عدالت اداری در آستانه تاسوعا و عاشورای ابا عبدالله الحسین(ع)، ضمن تسلیت و تعزیت این ایام به محضر حضرت امام زمان (عج) و ارادتمندان و پیروان مکتب حسینی به بیان شباهت سرنوشت امروز سرزمین‌های اسلامی با دوران آن امام عزیز پرداخت و گفت: دنیای اسلام امروز مانند زمان امام حسین(ع) است و یزیدیان بر برخی از بلاد اسلامی حکومت می‌کنند.

رئیس دیوان عدالت اداری در آستانه تاسوعا و عاشورای ابا عبدالله الحسین(ع)، ضمن تسلیت و تعزیت این ایام به محضر حضرت امام زمان (عج) و ارادتمندان و پیروان مکتب حسینی به بیان شباهت سرنوشت امروز سرزمین‌های اسلامی با دوران آن امام عزیز پرداخت و گفت: دنیای اسلام امروز مانند زمان امام حسین(ع) است و یزیدیان بر برخی از بلاد اسلامی حکومت می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری در جلسه بیستم آبان ماه هیات عمومی افزود: امروز در بلاد اسلامی کسانی زمام امور مسلمانان را به دست گرفته‌اند که با صهیونیست‌ها بر سر یک میز می‌نشینند و با آمریکای ستمکار برای ضربه زدن به مسلمانان از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.
وی اظهار داشت: ما باید همچون امام حسین(ع) بیندیشیم و با مجاهدت در راه حق، مبارزه با ظلم و ظالم را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.
رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه نمی‌توان حسینی بود و آنچه ستمکاران می‌خواهند را تایید و امضا کرد، اضافه کرد: آنهایی که داعیه طرفداری از امام حسین(ع) را دارند و در مجلس عزای آن بزرگوار شرکت می‌کنند، نمی‌توانند با ظالم و ستمکار کنار بیایند و آنچه را که آنها می‌پندارند را امضاء کنند.
وی ادامه داد: شاخص‌ترین درسی که از قیام عاشورا می‌گیریم، مبارزه با ظلم و ستم است و هر انسانی که امام حسین(ع)، قیام و حقانیت او را پذیرفت، باید مسیری مانند وی را انتخاب کند.
حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری در پایان اظهار امیدواری کرد، مسلمانان با عبرت‌پذیری و درس گرفتن از حادثه قیام عاشورا و زندگی امام حسین(ع) خود را از این ذلتی که دنیای اسلام امروز با آن مواجه شده‌است برهانندو از خواب غفلت بیدار شوند.  
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف