بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
خطاب به فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران دیوان عدالت اداری
بختیاری: نرمش قهرمانانه، راستی آزمایی جبهه استکبار و در راس آن آمریکاست

گردهمایی فرزندان شاهد و جانباز و ایثارگران دیوان عدالت اداری با حضور مسوولان، قضات و کارکنان دیوان برگزار شد.

گردهمایی فرزندان شاهد و جانباز و ایثارگران دیوان عدالت اداری با حضور مسوولان، قضات و کارکنان دیوان برگزار شد.
در این مراسم که چهارشنبه در محل هیات عمومی دیوان عدالت اداری برگزار شد، ابتدا آقاشاهی مشاور رئیس دیوان در امور ایثارگران ضمن خیرمقدم به حاضران، با بیان خاطراتی یاد روزهای دفاع مقدس و رزمندگان اسلام را گرامی داشت.
س‍پس فرمانده بسیج دیوان در نشست فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران دیوان عدالت اداری ضمن تبیین فرمایش رهبر فرزانه انقلاب در خصوص نرمش قهرمانانه گفت: نرمش قهرمانانه، راستی آزمایی جبهه استکبار و در راس آن آمریکاست.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، علی اکبر بختیاری در این جلسه که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، گفت: شما که یادگاران پیشکسوتان جهاد و شهادتید، باید مرد عمل باشید و در صحنه های مختلف دفاع از انقلاب و خدمت به مردم با تاسی از عزیزان شهید، جانباز، آزاده و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، گوی سبقت را از دیگران بربایید.
وی افزود: امروز تنها حرف زدن ما را به مقصد نمی رساند و همانطور که در مبانی دینی امر شده است، باید مردم را به غیرزبان به امر خیر دعوت کرد.
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دیوان عدالت اداری با بیان اینکه در همه دوره ها عده ای فقط حرف زده اند، گفت: در جریان انقلاب این طور بود، در دفاع مقدس هم همین طور و در جریان فتنه 88 نیز اینگونه بود و تا امروز هم ادامه دارد و این کافی نیست، حرف باید مقدمه عمل باشد.
بختیاری خطاب به فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران دیوان اضافه کرد: شما باید عملتان با نیت الهی و با اقتدای به ولی امر و رهبر فرزانه انقلاب باشد و اوامر ایشان و عمل شهدا و ایثارگران را تراز اقدامات خود قرار دهید.
وی با بیان اینکه انقلابی بودن افتخار است اما مهم تر از آن انقلابی ماندن است، افزود: بدانید که راه شهیدان، راه سعادت است و از مسیر ولایت می گذرد.
فرمانده پایگاه بسیج شهید مفتح دیوان ادامه داد: مراقب باشید خیلی به سبقت در مسایل مادی فکر نکنید، چرا که پدران شما که مشعل های هدایت و شناسنامه انقلابند، معنویت را ترجیح دادند و شما نیز صفحه ای از این شناسنامه هستید، بنابراین باید مراقب باشید راه را گم نکنید.
بختیاری با اشاره به اینکه مردم سرمایه اصلی انقلاب هستند یادآوری کرد: همه باید برای خدمت به ملت کمر همت ببندیم و به سهم خود، حواسمان به درد آنان باشد.
وی در ادامه ضمن ارزیابی شرایط سیاسی روز به تییین بیانات مقام معظم رهبری درباره  نرمش قهرمانانه پرداخت و گفت: نرمش قهرمانانه همان راستی جبهه استکبار و در در راس آن آمریکاست که امیدواریم با تدبیر از سوی رئیس جمهور محترم، پیگیری و آنچه رضای خدا، مقام معظم رهبری و مردم عزیز است، محقق شود.
در پایان حجت الاسلام و المسلمین مبشری معاون قضائی دیوان با استناد به آیات و روایات به بیان جایگاه رفیع شهدا و ایثارگران پرداخت و همکاران را به پیمودن راه آنان و تکریم خانواده شهدا دعوت کرد.
 

گزارش تصویری گردهمایی فرزندان شاهد و جانباز و ایثارگران دیوان عدالت اداری

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف