بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت ادرای با تبریک هفته دولت گفت:
سیره رجایی و باهنر الگویی برای دولتمردان

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر، فرا رسیدن هفته دولت را تبریک گفت.

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر، فرا رسیدن هفته دولت را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه چهارم شهریور ماه هیات عمومی دیوان اظهار داشت: هشتم شهریور سال 1360 و انفجار در ساختمان نخست وزیری، یادآور جنایت دلخراش منافقین سرسپرده در راستای کین‌ورزی با نظام جمهوری اسلامی است. جنایتی که بر اثر آن رجایی رئیس جمهور و دکتر باهنر نخست وزیر به شهادت رسیدند و این لکه ننگ دیگری در پرونده سیاه منافقین و استکبار بود که هیچگاه از پیشانی آنان پاک نخواهد شد.
وی گفت: خون این دو شهید همراه سایر شهدای گرانقدر موجب بارور شدن و تثبیت نظام جمهوری اسلامی و همچنین باعث آگاهی و بصیرت بیشتر مردم نسبت به دشمنان شده است.
رئیس دیوان عدالت اداری با بیان این نکته که چهره صدیق، خدمتگزار، بی‌تکلف، ساده‌زیست و ولایی این دو شهید بزرگوار همواره در خاطر ملت باقی است، افزود: ما در این ایام ضمن اینکه از پیشگاه احدیت، علو درجه را برای این شهیدان آرزو داریم، امیدواریم ویژگی‌های این دو شهید بزرگوار برای دیگر دولتمردان سرمشق باشد.
وی اظهار امیدواری کرد، روش، گفتار و تصمیمات دولتمردان جدید با تاسی به این بزرگواران، در جهت تقویت نظام اسلامی و کشورمان باشد.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری همچنین با اشاره به روایتی از امام صادق(ع) گفت: در کتاب امالی شیخ صدوق از امام ششم شیعیان(ع) نقل شده است که «هرکس زمام امری از امور مردم را به دست گیرد و در روش، عدالت را پیشه خود قرار دهد، همچنین در خانه خود را به روی آنان بگشاید، پرده‌ها را کنار بگذارد و به امور مردم رسیدگی کند، برخداوند عزوجل است که چنین کسی که اینگونه در خدمت مردم باشد را در روز قیامت از ترس و هراس، ایمن دارد و او را به بهشت ببرد».
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف