بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
در پی اجرایی شدن رای هیات عمومی:
رئیس دیوان عدالت اداری، اقدام بانک مرکزی را تحسین کرد

رئیس دیوان عدالت اداری اقدام بانک مرکزی در اجرای رای هیات عمومی دیوان مربوط به لغو مصوبه 74 هزار میلیارد تومانی دولت را تحسین کرد.

رئیس دیوان عدالت اداری اقدام بانک مرکزی در اجرای رای هیات عمومی دیوان مربوط به لغو مصوبه 74 هزار میلیارد تومانی دولت را تحسین کرد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه روز 28 مرداد هیات عمومی گفت: خوشبختانه اقدام سریع دیوان عدالت اداری و پیگیری‌های به عمل آمده، همچنین تصمیم بانک مرکزی موجب شد تا از تضییع بیت‌المال در این مورد جلوگیری شود.
وی افزود: بانک مرکزی اخیرا در اجرای رای هیات عمومی به دستگاه‌های بدهکار ابلاغ کرده است که با لغو مصوبه دولت، بدهی آنها تسویه نشده و موظف به بازپرداخت آن هستند.
رئیس دیوان عدالت اداری همچنین ضمن تبریک آغاز به کار دولت با کابینه جدید، اظهار امیدواری کرد دولت تدبیر و امید در راه ساختن ایران اسلامی و ارتقای کشور از جهات مادی و معنوی موفق باشد.
حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری ادامه داد: اقدام روز گذشته اعضای کابینه در سوگند دسته‌جمعی، نماد ارزشمندی بود و ان‌شاء الله با لطف خداوند دولتمردان بتوانند تا پایان کار خود به این سوگند وفادار بمانند.
وی همکاری قوای سه گانه و تعامل آنان با یکدیگر را راهی برای حل تمام مشکلات کشور دانست و اظهار داشت: قطعا مشکلات موجود با تدبیر، تلاش و روحیه امید و انگیزه‌های الهی حل خواهد شد.
رئیس دیوان عدالت اداری در ادامه ضمن محکوم کردن کشتار مردم در مصر، این حوادث را مصداق بارز ایجاد تفرقه از سوی استعمار میان مسلمانان برشمرد و گفت: متاسفانه مسلمانان را اینگونه به جان هم انداخته‌، به حریم مساجد تجاوز می‌کنند، اینکه دنیای اسلام به چنین مصیبتی دچار شده، تاسف انگیز است و این اتفاقات، ثمره برنامه‌ای است که استعمار تدارک دیده و آن را طراحی کرده است. مصری‌ها یکدیگر را می‌کشند و صهیونیست‌ها شادمانه نظاره‌گر این حوادث تلخ هستند.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری، با اشاره به حدیثی از حضرت امیرالمومنین علی(ع) گفت: شیخ صدوق در کتاب خصال به نقل از حضرت علی(ع) آورده است، «بدترین نوع کوری، نابینایی کسی است که از دیدن فضل و برتری ما کور باشد و بدون آنکه از ما به او خطایی رسیده باشد، کمر به دشمنی با ما بندد».

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف