بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
آماده همکاری و تعامل با دولت جدید هستیم

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن تبریک آغاز به کار دکتر حسن روحانی، رئیس دولت یازدهم اعلام کرد: آمادگی تعامل معقول و منطقی با دولت جدید را داریم و امیدواریم مجموعه همکاری ما بتواند دستاوردهای ارزشمندی برای مردم داشته باشد.

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن تبریک آغاز به کار دکتر حسن روحانی، رئیس دولت یازدهم اعلام کرد: آمادگی تعامل معقول و منطقی با دولت جدید را داریم و امیدواریم مجموعه همکاری ما بتواند دستاوردهای ارزشمندی برای مردم داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه چهاردهم مردادماه هیات عمومی گفت: دیوان عدالت اداری آماده است تا ضمن همکاری به منظور اصلاح برخی امور و رفع اشکالاتی که از دولت گذشته باقیمانده است، با دولت جدید تعامل کند.
وی افزود: در دولت گذشته شاهد یکسری قانون‌شکنی‌ و قانون‌گریزی‌ها بوده‌ایم که امیدواریم با تدبیر رئیس جمهور جدید، نسبت به تصمیمات خلاف قانونی که گرفته شده، بازنگری شود.
رئیس دیوان عدالت اداری اضافه کرد: ما همچنین آمادگی داریم ظرفیت و تجربه دیوان عدالت اداری را در اختیار دولت قرار دهیم تا از این پس کمتر شاهد صدور مصوبات و آیین‌نامه‌های دارای اشکال قانونی باشیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری همچنین اظهار امیدواری کرد دولت بتواند ضعف‌های موجود در کشور را بویژه با حل مشکلات اقتصادی مردم برطرف کند.
وی گفت: اگر رویکردها، رویکرد منطقی، معقول و صحیحی باشد، با همکاری مردم می‌توان این مشکلات را کاهش داد.
رئیس دیوان عدالت اداری ضمن تحسین اقدام رئیس دولت یازدهم در ارایه لیست وزیران پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی در مراسم تحلیف اظهار داشت: این برای اولین بار در جمهوری اسلامی است که رئیس جمهور همزمان با مراسم تحلیف، کابینه پیشنهادی خود را به مجلس معرفی می‌کند و این نشان می‌دهد طی این مدت با تلاش و مدیریت خوبی توانسته‌اند، برنامه‌ریزی‌ نمایند.
حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری در ادامه با بیان این که مجموعه عملکرد دولت گذشته در جهت خدمت به ملت بوده است، گفت: از این رو ما نیز به سهم خود از زحمات مجموعه دولت قدردانی می‌کنیم و امیدواریم که خداوند از دولتمردانی که خالصانه کار کردند، بپذیرد.
وی ادامه داد: البته ما در راستای ایفای وظایف و مسوولیت‌هایمان، اشکالات و نقدهایی را بر عملکرد دولت قبلی داشته‌ایم که همه آنها با دلایل و مستندات قوی و به منظور رفع اشکال و اصلاح امور بوده است.
وی در پایان ضمن اشاره به حدیثی از امام جعفر صادق(ع) گفت: امام ششم شیعیان حضرت امام صادق(ع) می‌فرمایند، «سه چیز است که همه مردم بدون استثناء به آن نیازمندند: امنیت، عدل و وسایل آسایش و رفاه». امیدواریم دولت جدید بتواند زمینه تحقق هرچه بهتر آن را برای ملت فراهم آورد. 
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف