بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری :
دشمنانی که ما را متهم به ترور می‌کنند امروز در وضعیتی از استیصال قرار دارند

همزمان با سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر مراسمی با حضور رئیس دیوان عدالت اداری و همکاران قضائی و اداری در سالن هیات عمومی دیوان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری رئیس دیوان عدالت اداری ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، سوم خرداد سال ۱۳۶۱  را روز مقاومت، ایثار و پیروزی و روز ولایت مداری و ایثار شهیدان خواند و گفت :ملت قهرمان ایران در حماسه شکوهمند سوم خرداد، قهرمانانه و با عمل به فرامین رهبری الهی امام (ره) وارد عرصه نبرد شدند و مشت پولادین خود را بر سر تجاوز و ظلم کوبیدند و بر تارک تاریخ ماندگار شدند.

 

حجت الاسلام و المسلمین مظفری با اشاره به جمله تاریخی حضرت امام که فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد گفت :  آحاد ملت ایران در آن برهه تاریخی  با خداوند متعال، میثاق صیانت از دین و پایداری در مقابل دشمنان اسلام بسته و دست بیعت با رهبر خدائی و الهی داده بودند و خداوند آنچنان که وعده داده بود ملت را یاری و خرمشهر را آزاد کرد و دشمن تا بن دندان مسلح را از پیروزی بر ملت غیور ایران ناامید و مایوس ساخت.

 

رئیس دیوان عدالت اداری با  اشاره به شهادت شهید صیاد خادمی تصریح کرد: دشمنانی که ما را متهم به ترور می‌کنند امروز در وضعیتی از استیصال قرار دارند و شهادت بزرگ مردانی همچون شهید صیاد خدایی در درب منزل شهید نشان می‌دهد که دشمن در جبهه رو در رو و مقابل توان مقابله با ما را نداشته از این رو تلاش می‌کند با ترور بزرگ مردان عمق کینه خود را نشان می‌دهد .


وی در بخش پایانی سخنان خود خطاب به همکاران قضائی و اداری  ضمن تاکید بر کار جهادی و حل مشکلات مردم افزود:  بر همه  ما واجب است همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس  و با خلق حماسه‌های ماندگار حماسه آزادسازی خونین شهر، خرمشهر‌های دیگری برای کشور رقم زنیم و جهانیان را در فتح قله های اقتدار و عزت شگفت زده نماییم.

در ادامه این مراسم یکی از فرمانده هان دوران دفاع مقدس با بیان خاطراتی از عملیات آزاد سازی خرمشهر  یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و عملیات بیت المقدس را گرامی داشت.
 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف