پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان:
دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری در استان سیستان و بلوچستان بزودی افتتاح می‌شود

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان از افتتاح دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری طی روزهای آینده در استان خبر داد.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان از افتتاح دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری طی روزهای آینده  در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام ابراهیم حمیدی افتتاح دفتر دیوان عدالت ادرای در استان را ضروری دانست و بیان داشت: بر اساس برنامه پنجم توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران دیوان عدالت اداری مکلف شده است که دفاتر نمایندگی خود را در استان‌ها افتتاح نماید تا خدمات این نهاد قضائی آسان‌تر در دسترس مردم قرار گیرد.
وی افزود: در گذشته مردم برای ثبت دادخواست، رسیدگی به درخواست‌ها و پیگیری مطالبات خود مجبور بودند به مرکز کشور مراجعه و متحمل هزینه فراوانی شوند. برخی نیز ممکن بود به علت بعد مسافت و دوری راه از شکایت و حق خود منصرف شوند، در حالیکه افتتاح این دفاتر به ویژه در مناطقی که نسبت به مرکز فاصله قابل توجهی دارند، بخشی از این مشکلات را برطرف خواهد کرد و گام موثری در استقرار عدالت قضائی محسوب می‌شود.
وی افتتاح این دفتر در استان را فرصت مناسبی برای مردم دانست تا با مراجعه به دفاتر درخواست‌ها خود را مطرح و این دفاتر پس از رسیدگی در دیوان عدالت اداری و صدور رای، آن را به مردم اعلام و اجرای حکم را پیگیری کنند.
حجت الاسلام حمیدی در ادامه از مدیران سازمان‌ها و نهادها و دستگاه‌های اجرایی خواست تا با انجام وظایف خود در چارچوب قانون و مقررات از ایجاد زمینه شکایت و درخواست مردم در این دفاتر پیشگیری کنند.
وی همچنین بر لزوم تعامل بین کارشناسان حقوقی ادارات با این دفتر و همکاری لازم به منظور اجرای سریع دستورات و تصمیمات دیوان عدالت اداری در استان تاکید کرد و افزود: تصمیمات مدیران باید به نحوی باشد که جنبه پیشگیری از طرح شکایت را فراهم نماید و از تشکیل پرونده شکایت در دیوان عدالت اداری کاسته شود.
گفتنی است دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری روز شنبه  مورخه پانزدهم تیر 1392 با حضور رئیس دیوان عدالت اداری و همراهان در دادگستری سیستان و بلوچستان افتتاح خواهد شد.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف