بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
گزارش سفر رئیس دیوان عدالت اداری به نیک شهر؛
تاکید بر تعامل مبتنی بر قانون در جلسه شورای اداری شهرستان نیک شهر / بازدید از کارخانجات تولیدی شهرستان در راستای رفع موانع تولید / بررسی مشکلات مراجعین به دیوان در ملاقات مردمی / شرکت در مراسم غبارروبی مزار شهدای گمنام شهرستان کنارک

حجت الاسلام و المسلمین مظفری در جریان سفر رئیس قوه‌قضاییه و هیات عالی قضایی به استان سیستان و بلوچستان، عازم شهرستان نیک شهر شد و به بررسی مشکلات این شهرستان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین مظفری رئیس دیوان عدالت اداری در جریان سفر رئیس قوه قضاییه و هیات عالی قضایی به استان سیستان و بلوچستان، پس از ورود به فرودگاه چابهار به منظور بررسی مشکلات شهرستان نیک شهر، عازم این شهرستان شد.

وی در بدو ورود مورد استقبال امام جمعه، فرماندار،  دادستان  و سایر اعضای شورای شهر و شورای تأمین شهرستان نیک شهر  قرار گرفت.

تاکید به تعامل مبتنی بر قانون در جلسه شورای اداری شهرستان نیک شهر 

رئیس دیوان عدالت اداری با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان نیک شهر ضمن بررسی مشکلات اجرایی و قضایی در شهرستان نیک شهر بر تعامل سازنده مبتنی بر قانون تاکید کردند .

بازدید از کارخانجات تولیدی شهرستان در راستای رفع موانع تولید

در ادامه سفر ایشان در راستای رفع موانع تولید و پرداختن به این مهم با حضور در شهرک های صنعتی شهرستان نیک شهر به بررسی مشکلات حقوقی و قضایی

بررسی مشکلات مراجعین به دیوان در ملاقات مردمی

رئیس دیوان عدالت اداری در جلسه ملاقات مردمی در محل دادگستری شهرستان نیک شهر به بررسی مشکلات و روند رسیدگی به پرونده ایشان در دیوان عدالت اداری پرداختند و دستورات لازم در این زمینه را صادر فرمودند و در راستای ارج نهادن به خانواده معظم شهدا با پدر شهید 11 ساله، جوان‌ترین شهید دفاع مقدس؛ سبیل اخلاقی ملاقات داشتند که ضمن استماع مشکلات ایشان با بسیج نمودن مسئولین شهرستان نیک شهر  به پیگیری رفع مشکلات ایشان از جمله وضعیت مسکن پرداختند .  

 شرکت در مراسم غبارروبی مزار شهدای گمنام شهرستان کنارک

رئیس دیوان عدالت اداری در ادامه با حضور بر مزار شهدای گمنام با نثار گل و قرائت فاتحه، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

ایشان با تاکید بر استقامت و استواری بر راه شهیدان، غفلت از این مسیر را خسارتی جبران ناپذیر  توصیف کرد.

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف