بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
مراسم تجلیل از بازنشسته های دیوان عدالت اداری برگزار شد

مراسم تجلیل از بازنشستگان دیوان عدالت اداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری، رئیس دیوان عدالت اداری، در مراسم تکریم و تقدیر از بازنشسته های دیوان عدالت اداری، ضمن تبریک اعیاد مبارک ماه شعبان، با اشاره به جایگاه و اهمیت احترام به بازنشستگان گفت: بازنشستگی انقطاع کار اداری به صورت رسمی است اما باب خدمتگزاری برای شما باز است. شما سرمایه های مهم مجموعه دیوان عدالت اداری بوده و هستید.

رئیس دیوان عدالت اداری به جایگاه بسیار والای افراد بازنشسته در دین اسلام و روایات اشاره کرد و گفت: پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند: احترام گذاشتن به مسلمان مو سفید و سالخورده از جمله تجلیل خداست و از ما نیست کسی که بزرگسال ما را احترام نکند.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری با اشاره به اینکه بازنشستگان را هیچ وقت نباید فراموش کرد، گفت: یکی از دغدغه های ما در دیوان عدالت اداری ایجاد زمینه ای جهت بهره مندی از تجارب ارزنده همکاران قضایی بازنشسته بوده تا بتوانیم از تجربیات آنها در خصوص پرونده ها استفاده کنیم.

وی افزود: دیوان عدالت اداری یک سازمان ساماندهی شده با پشتوانه قوی قانون اساسی و مولود انقلاب می باشد که نمونه آن در دنیا بی بدیل است که با استقلال کامل و براساس عدل، قسط و قانون تصمیم گیری می کند و تصمیمات آن برای مدیران دستگاه های اجرایی تصمیم ساز بوده و آرای وحدت رویه نیز می تواند مرجع تقنین در مجلس شورای اسلامی باشد و این نهاد مهم و انقلابی وظیفه خود می داند که بازنشسته ها را تکریم و تقدیر کند چرا که مهمترین سرمایه های هر سازمان، نیروی انسانی می باشد.

رئیس دیوان عدالت اداری با تاکید بر اینکه کارکنان بازنشسته با توجه به تجربه کاری می توانند نقاط قوت و ضعف را به ما منعکس کنند گفت: حس قرابت خود به دیوان عدالت اداری و دستگاه قضایی را حفظ کنید و در محافل مختلف در دفاع از عملکرد قوه قضائیه و خدمات آن کوشا باشید چرا که بسیاری از مردم از این خدمات بی اطلاع بوده و دشمن از این بی اطلاعی سوء استفاده می کند و این خود نوعی جهاد است.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری در پایان گفت: مقام معظم رهبری همان طور که دستور جهاد تبیین داده است این حرکت هم به نوعی جهادگونه بوده و با بیان دفاع و تبیین عملکرد دستگاه قضایی به وظیفه الهی و دینی خود عمل کرده اید.

گفتنی است در پایان این مراسم که با حضور رئیس، معاونان، مدیران کل و جمعی از کارکنان قضایی و اداری برگزار شد با اهدای لوح و هدایای نقدی از بازنشسته ها تجلیل به عمل آمد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف