بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
مراسم تجلیل از جانبازان دیوان عدالت اداری برگزار شد

به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز، از جانبازان دیوان عدالت اداری تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، صبح امروز حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری، رئیس دیوان عدالت اداری، ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه، سالروز ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز و همین طور ولادت امام سجاد (ع)، به ارزش پاداش الهی برای مجاهدت در راه خدا اشاره کرد و گفت: جانبازان پاداش کار خود را از خدا می گیرند.

رئیس دیوان عدالت اداری به تحلیل شخصیت ایمانی حضرت عباس (ع)  بر اساس زیارتنامه ایشان پرداخت و گفت: اصلی ترین ویژگی های آن حضرت در بندگی خدا، اطاعت و پیروی محض از امام زمانش نهفته است همین طور ولایت پذیری و اطاعت حضرت عباس(ع) او را بـسان تـکیه گاهی محکم و مورد اعتماد امام زمانش ساخته بود.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری نظام جمهوری اسلامی را از جمله مقدمات ظهور و زمينه‌ساز حكومت جهاني حضرت ولي عصر (عج) دانست و افزود: بیداری مسلمانان در دنیا از برکات انقلاب اسلامی است و با ظهور امام زمان (عج) به تحقق آرمان ها و مسیری که امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل (ع) در آن حرکت کردند دست خواهیم یافت.

رئیس دیوان عدالت اداری با تاکید بر گره گشایی و رفع گرفتاری مردم، گفت: در هر موقعیت و جایگاهی باید رفع گرفتاری از مردم در اولویت کاری قرار داشته باشد و ما تکلیف داریم که با کار بیشتر و بهتر مردم را به تعالی برسانیم و شرمنده معصومین (ع) نباشیم.

در ادامه این مراسم جانبازان با طرح موضوعاتی در خصوص مشکلات ایثارگران درخواست اجرای ماده 27 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در قوه قضائیه را داشتند که ریاست دیوان قول مساعد جهت پیگیری موضوع را دادند و در پایان با تجلیل از صبر و ایثارگری جانبازان، به رسم تکریم با اهداء لوح از جانبازان تقدیر شد.

 

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف