بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
اولین ملاقات مردمی مجازی رییس دیوان عدالت اداری برگزار شد

به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با دستور رییس دیوان عدالت اداری و در راستای رفع مشکلات مراجعین به دیوان اولین جلسه دیدار مردمی به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، یکی از رویکرد های مهم دیوان در دوره جدید، توسعه و تحول در زمینه خدمات الکترونیک است که برای تسریع  در انجام امور مردم در دستور کار قرار گرفته است.

در همین راستا با دستور حجت الاسلام و المسلمین مظفری، برای اولین بار دیدار مردمی مجازی رئیس دیوان عدالت اداری با همکاری دادگستری استان آذربایجان شرقی  و هماهنگی دفتر استانی دیوان عدالت اداری در شهر تبریز با تعدادی از اصحاب پرونده صورت گرفت. 

در جریان این دیدار مجازی، با بررسی مقدماتی وضعیت پرونده تعدادی از مراجعان استان آذربایجان شرقی که تقاضای ملاقات حضوری با رییس دیوان عدالت اداری را داشتند، این امکان بدون مسافرت به تهران و بصورت مجازی فراهم شد و اصحاب پرونده با رییس دیوان عدالت اداری و معاون قضایی مربوطه در خصوص حل مشکلات قضایی خود دیدار و گفتگو کردند .

بر اساس این گزارش، مقرر شده است برگزاری این ملاقات‌های مجازی بصورت آنلاین در مورد استانهای دیگر نیز در دستور کار قرار گیرد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف