بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
شهید سلیمانی هیچ گاه از ولایت فقیه به عنوان ابزار سیاسی استفاده نکرد

حجت الاسلام و المسلمین مظفری گفت: شهید سلیمانی ولایت مدار بود اما هیچ گاه از ولایت فقیه به عنوان ابزار سیاسی استفاده نکرد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری، رئیس دیوان عدالت اداری، در نطق پیش از دستور جلسه هیات عمومی و در دومین سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید بزرگوار، گفت: علیرغم اینکه دو سال از شهادت شهید سلیمانی میگذرد اما عشق و محبت مردم نسبت به ایشان روز افزون است و شوق و حرارت میل به ایشان به قوت خود باقی است.

رئیس دیوان عدالت اداری سه ویژگی مردمداری، ولایت مداری و اخلاص در عمل را رمز ماندگاری شهید سلیمانی دانست و افزود: این شهید بزرگوار در طول سالیان بعد از انقلاب، هیچ گاه خود را از مردم جدا ندید و خداوند ظرفیت خدمت به مردم را به وی عطا کرده بود و همین امر موجب مودت و دوستی بیشتر شهید سلیمانی با مردم بود.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری با اشاره به اینکه شهید سلیمانی هیچ گاه از ولایت فقیه به عنوان ابزار سیاسی استفاده نکرد، گفت: تبعیت از ولایت اهل بیت (ع) و ولایت فقیه را در همه شئون زندگی سر لوحه خود قرار داده بود و از صمیم قلب مطیع ولایت فقیه بود.

رئیس دیوان عدالت اداری در پایان اخلاص در عمل و گفتار را از ویژگی‌های بارز سردار شهید حاج قاسم سلیمانی دانست و افزود:  اخلاص و مردمداری‌اش او را محبوب قلب‌های ملت ایران ساخت و او را عزیز مردم کرده بود و هر قدمی که بر می داشت رضای خدا را در نظر داشت.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف