بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
حماسه 9 دی رذالت ها و دشمنی ها را به زباله دان تاریخ فرستاد

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: در روز 9 دی علی رغم بی بصیرتی خواص، امت اسلامی با بصیرت وارد میدان شد و این سیل خروشان تمامی رذالت ها و خس و خاشاک را پاک کرد و به زباله دان تاریخ فرستاد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری: حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری، رئیس دیوان عدالت اداری در جمع قضات و کارمندان دیوان به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی گفت: این حماسه تاریخی پیرو کینه توزی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول سالیان گذشته که همواره در صدد اضمحلال نظام جمهوری اسلامی بودند و از هر فرصتی در جهت براندازی استفاده می کردند، خلق شد.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری گفت: در فتنه سال 88 رخنه کوچکی درمیان امت اسلامی اتفاق افتاد و شرایطی را فراهم دیدند، دنبال فتنه انگیزی بودند و قریب 8 ماه کشوری که متعلق به ساحت بقیه الله الاعظم (عج) می باشد و هزاران شهید، ایثارگر و جانباز را فدای نهضت اسلامی کرده فرصت را غنیمت شمردند که به اهداف شوم خود برسند ولی مردم شریف ایران ماه ها صبر و تحمل کردند. امام امت هم گمشدگان را به راه اصلی دعوت کرد، مسیر حق را از باطل به آنها نشان داد و این شد که حماسه 9 دی شکل گرفت که آبی بر آتش بود، چون دشمن اصل نظام و انقلاب و مکتب مبین اسلام را هدف گرفته بود.

رئیس دیوان عدالت اداری بیان داشت؛ بعد از رحلت نبی مکرم اسلام فتنه ای به پا شد و جگرگوشه آن حضرت به مسلخ رفت و پس از آن فتنه عاشورا رقم خورد، دشمن کوتاه نمی آید باطن خودشان را به انسان ها نشان نمی دهند. اگر باطن خود را نشان بدهند مردم از آنها دوری خواهند کرد. اما جریان نفوذ و توطئه دشمن بر این اصل استقرار گشته است، آنچه در نیات شوم دشمن است در جامعه و خانواده ها و در جوان ها به صورت نفوذ نرم وارد می شوند.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: امام خمینی (ره) می فرمایند؛ همه مسئولان نظام و مردم ایران باید بدانند که غرب و شرق تا شما را از هویت اسلامی تان به خیال خودشان بیرون نبرند آرام نخواهند نشست. همیشه با بصیرت و چشم باز به دشمنان خیره شوید و آنان را آرام نگذارید که اگر آرام گذارید لحظه ای آرامتان نمی گذارند یعنی یک حرکت فعال در برابر دشمن باشید برخلاف آن حرکت منفعلانه که امت اسلامی در مقاطعی از تاریخ نشان دادند و ضربه خوردند. بصیرت شناخت دشمن و همواره حضور در میدان است.

حجت الاسلام والمسلمین مظفری افزود؛ نظام مقدس اسلامی که 40 سال از آن گذشته ما را در طول این سال ها با عناوین مختلف اذیت کردند و جمهوری اسلامی را محکوم نمودند که در بین شرکای خودشان در جایی به نام سازمان ملل موجبات تحریم ایران را فراهم کردند که ما حتی برای دریافت دارو با مشکلات مواجه بودیم.

وی افزود: منشاء اصلی فتنه گری همین جریان فتنه گری صهیونیست است. موضع صهیونیست این است که ملت های اسلامی در فقر و گرفتاری باشند و ملت اسلامی دچار بدبختی شوند و اختلاف در امت اسلامی به وجود بیاید و به جان هم بیفتند اما دو عامل موجب شکست صهیونیست در دنیای اسلام می باشند که آن صبر و تقوا می باشد.

رئیس دیوان عدالت اداری در پایان گفت: امت باید بیدار باشد و حرکت کند چون خدا وعده داده است که قیام کنید تا من شما را یاری کنم، باید حضور فعال در صحنه داشته باشیم و پشت سر امام قرار گرفته و رهرو ولایت باشیم.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف