بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری در استان گلستان:
با استفاده از ظرفیت های قانونی باید جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز را در مناطق بکر و طبیعی گرفت

رئیس دیوان عدالت اداری در حاشیه سفر یک روزه رئیس قوه قضائیه به استان گلستان با مردم این استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین حکمتعلی مظفری رئیس دیوان عدالت اداری، در حاشیه سفر رئیس قوه قضائیه به استان گلستان با حضور در ساختمان شهرداری شهرستان گرگان، با تعدادی از مردم استان به صورت حضوری، مسائل و مشکلات مطرح شده را بررسی کرد.

رئیس دیوان عدالت اداری سپس در ساختمان شهرداری با شهردار گرگان و اعضای شورای شهر دیدار و گفتگو کرد و با اشاره به وضع مصوبات غیر قانونی شوراهای اسلامی شهر در این دیدار گفت: در کلیه جلسات هفتگی هیات عمومی دیوان عدالت اداری شاهد ابطال مصوبات غیر قانونی شوراهای اسلامی شهر هستیم که اگر این مصوبات با دقت بیشتری وضع شوند و از تصویب مصوباتی که در گذشته در دیوان عدالت اداری ابطال شده اند جلوگیری شود به کاهش حجم پرونده های هیات عمومی کمک بسزایی می شود.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری در ادامه این سفر یک روزه از روستای زیارت بازدید کرد و در دیدار با مردم این روستا با تاکید بر اینکه روستای زیارت از مناطق توریستی زیبا با طبیعت بکر جنگلی و کوهستانی می باشد، گفت: مردم این روستا باید از این منطقه توریستی طبیعی حفاظت کنند و در دام ساخت و سازهای غیر مجاز گرفتار نشوند و از ساخت و ساز بی رویه، ویلاسازی های غیر مجاز جلوگیری کنند و در صورت مشاهده به مراجع ذیصلاح گزارش دهند.

وی افزود: با استفاده از ظرفیت های قانونی باید جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز را در مناطق بکر و طبیعی گرفت و دستگاه ها نباید فقط به صدور اخطار بسنده کنند.

 حجت الاسلام و المسلمین مظفری در ادامه این سفر با حضور در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در نشستی با مدیران کل دستگاه های اجرایی استان گلستان با تاکید بر اینکه احکام صادره از سوی دیوان عدالت اداری برای کلیه دستگاه های اجرایی لازم الاجرا می باشد، گفت: اگر آرای هیات عمومی در دستگاه های اجرایی ملاک عمل قرار گیرد، شاهد کاهش ورودی پرونده ها به دیوان عدالت اداری هستیم.

در پایان این سفر یک روزه جلسه شورای اداری استان گلستان با حضور ریاست دستگاه قضایی، معاونان و روسای سازمان های قوه قضائیه و مسئولین استانی تشکیل شد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف