بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
دشمن انتخابات را رصد می‌کند، مراقب رفتار خود باشیم

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن توصیه به حضور فراگیر و مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد مردم در انتخاب خود دقت کنند و سعی کنند برای انتخاب اصلح بین خود و خدا حجت شرعی داشته باشند.

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن توصیه به حضور فراگیر و مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد مردم در انتخاب خود دقت کنند و سعی کنند برای انتخاب اصلح بین خود و خدا حجت شرعی داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه بیستم خرداد هیات عمومی گفت: باید مراقب این دوره از انتخابات بود و ان شاء الله همه ما با هم کنار امت اسلامی و ملت حضوری دشمن کورکن خواهیم داشت.
وی ضمن اشاره به اینکه الحمدلله فضای جامعه برای حضور حماسی در انتخابات آماده شده است، افزود: باید ضمن توجه به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر حضور در پای صندوق‌های رای، مراقب باشیم که دشمن رفتارهای ما را به دقت رصد می‌کند.
رئیس دیوان عدالت اداری اظهار داشت: اینکه رسانه‌های غربی بویژه آنها که با پول آمریکا تولید صدا و تصویر می‌کنند، تا این اندازه نسبت به انتخابات، کاندیداها و رفتارهای آنان حساسیت دارند، هشداری است که به ما می‌گوید باید بسیار مراقب باشیم و طوری رفتار کنیم که آنان مایوس شوند.
وی همچنین بر دقت در انتخاب اعضای شوراهای شهر و روستا تاکید کرد و اظهار داشت: امیدواریم مردم در انتخابات شوراها هم دقت کافی داشته باشند، زیرا دقت در این امر با توجه به اختیارات و ماموریت‌های شوراها بسیار ضروری است.
وی در ادامه تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر ولایت ائمه معصومین(ع) نعمتی است که خداوند به ما عطا کرده و امام خمینی رضوان الله تعالی علیه بینانگذار این نظام نیز فقیه و مجتهدی بودند که افتخارش شاگردی مکتب امام صادق(ع) بوده است، بنابراین  در کشوری که ولایی است باید رنگ و بوی امامت و ولایت در آن دیده شود و همچنین بر ماست که قدر این نعمت را بدانیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در بخش نخست سخنان خود ضمن تبریک فرارسیدن ماه شعبان به بیان برخی فضیلت‌های آن و ضرورت توجه به شاخه‌های نور هدایت و معارف اسلامی در این ماه پرداخت و گفت: شیعه باید اعتقادات و مبانی فکریش را در معارف اهل بیت جست‌وجو و بیابد.
وی ادامه داد: رعایت توصیه‌های پیامبر گرامی اسلام توسط شیعیان در این ماه از طریق انجام نمازهای مستحبی، دادن صدقه، گذشت نسبت به ظلمی که بر او رفته است و همچنین تلاش برای آشتی میان دوستان و اعضای خانواده، راه رسیدن به شاخه‌های نوری است که به بهشت می‌رسد.
وی در پایان ضمن اشاره به فرازی از صلوات شعبانیه تاکید کرد: صلوات شعبانیه به ما درس می‌دهد که شیعه نباید بر امام خود متقدم باشد به نحوی که برخی خود را حتی مقدس‌تر از امیرالمومنین علی(ع) بدانند، همچنین از ایشان عقب نماند زیرا کسانی که عقب می‌مانند، هلاک خواهند شد، بنابراین شیعه باید ملتزم، همراه و پشت سر امام(ع) باشد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف