پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
رئیس دیوان عدالت اداری:
دشمن انتخابات را رصد می‌کند، مراقب رفتار خود باشیم

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن توصیه به حضور فراگیر و مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد مردم در انتخاب خود دقت کنند و سعی کنند برای انتخاب اصلح بین خود و خدا حجت شرعی داشته باشند.

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن توصیه به حضور فراگیر و مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد مردم در انتخاب خود دقت کنند و سعی کنند برای انتخاب اصلح بین خود و خدا حجت شرعی داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه بیستم خرداد هیات عمومی گفت: باید مراقب این دوره از انتخابات بود و ان شاء الله همه ما با هم کنار امت اسلامی و ملت حضوری دشمن کورکن خواهیم داشت.
وی ضمن اشاره به اینکه الحمدلله فضای جامعه برای حضور حماسی در انتخابات آماده شده است، افزود: باید ضمن توجه به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر حضور در پای صندوق‌های رای، مراقب باشیم که دشمن رفتارهای ما را به دقت رصد می‌کند.
رئیس دیوان عدالت اداری اظهار داشت: اینکه رسانه‌های غربی بویژه آنها که با پول آمریکا تولید صدا و تصویر می‌کنند، تا این اندازه نسبت به انتخابات، کاندیداها و رفتارهای آنان حساسیت دارند، هشداری است که به ما می‌گوید باید بسیار مراقب باشیم و طوری رفتار کنیم که آنان مایوس شوند.
وی همچنین بر دقت در انتخاب اعضای شوراهای شهر و روستا تاکید کرد و اظهار داشت: امیدواریم مردم در انتخابات شوراها هم دقت کافی داشته باشند، زیرا دقت در این امر با توجه به اختیارات و ماموریت‌های شوراها بسیار ضروری است.
وی در ادامه تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر ولایت ائمه معصومین(ع) نعمتی است که خداوند به ما عطا کرده و امام خمینی رضوان الله تعالی علیه بینانگذار این نظام نیز فقیه و مجتهدی بودند که افتخارش شاگردی مکتب امام صادق(ع) بوده است، بنابراین  در کشوری که ولایی است باید رنگ و بوی امامت و ولایت در آن دیده شود و همچنین بر ماست که قدر این نعمت را بدانیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در بخش نخست سخنان خود ضمن تبریک فرارسیدن ماه شعبان به بیان برخی فضیلت‌های آن و ضرورت توجه به شاخه‌های نور هدایت و معارف اسلامی در این ماه پرداخت و گفت: شیعه باید اعتقادات و مبانی فکریش را در معارف اهل بیت جست‌وجو و بیابد.
وی ادامه داد: رعایت توصیه‌های پیامبر گرامی اسلام توسط شیعیان در این ماه از طریق انجام نمازهای مستحبی، دادن صدقه، گذشت نسبت به ظلمی که بر او رفته است و همچنین تلاش برای آشتی میان دوستان و اعضای خانواده، راه رسیدن به شاخه‌های نوری است که به بهشت می‌رسد.
وی در پایان ضمن اشاره به فرازی از صلوات شعبانیه تاکید کرد: صلوات شعبانیه به ما درس می‌دهد که شیعه نباید بر امام خود متقدم باشد به نحوی که برخی خود را حتی مقدس‌تر از امیرالمومنین علی(ع) بدانند، همچنین از ایشان عقب نماند زیرا کسانی که عقب می‌مانند، هلاک خواهند شد، بنابراین شیعه باید ملتزم، همراه و پشت سر امام(ع) باشد.

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف