بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی از مهمترین اهداف بسیج است

حجت الاسلام و المسلمین مظفری ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی را از مهمترین اهداف بسیج دانست و افزود: ساده زیستی، پرهیز از اسراف، دوری از تجمل گرایی و ازدواج آسان از مهمترین عواملی است که تفکر بسیجی می تواند به ترویج آن در جامعه کمک کند.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری، رئیس دیوان عدالت اداری، در مراسمی که به مناسبت هفته بسیج در دیوان عدالت اداری برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، هفته بسیج را فرصت مناسبی در بازنگری اهداف و ارزش ها دانست و افزود: هفته بسیج این فرصت را فراهم می آورد که ببینیم تا چه حد از اهداف و ارزش های انقلاب فاصله گرفته ایم، و در هشت سال دفاع مقدس با چه تفکرات و اهدافی در جنگ تحمیلی حضور داشتند، و هفته بسیج فرصت تفکر را برای ما ایجاد کرده است.

رئیس دیوان عدالت اداری با تاکید بر اینکه امروز سنگر عوض شده است اما هدف تغییر نکرده است، گفت: صرف برگزاری مراسم کفایت نمی کند، اگر هر کدام از دستگاههای اجرایی کشور روحیهی بسیجی پیدا کنند، توفیقاتشان بیشتر میشود و فرهنگ بسیجی است که میتواند بر همهی تحولات این کشور فایق بیاید و حرکت این کشور را تضمین کند.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری با اشاره به اینکه یک دوره ای تفکر بسیجی دفاع از امنیت و حریم کشور بود، گفت: در حال حاضر تفکر بسیجی در سنگرهای مختلف می باشد و امروز که ما در سنگر قضا و اجرای عدالت هستیم باید به بهترین نحو ممکن این امر انجام شود.

رئیس دیوان عدالت اداری ‌با بيان اينكه تفكر بسيجي يك سبك زندگي است،‌ گفت: تفكر بسيجي در طول سال‌هاي پس از انقلاب اثبات كرد ظرفيت بالايي براي اجرا و ترويج سبك زندگي اصيل ايراني - اسلامي دارد و بسيجي همانطور که خودسازي فردي را مهمترين دغدغه خود دارد، به تربيت فرزند و خانواده‌اش نيز مي‌انديشد، و همزمان دغدغه اصلاح جامعه و امر به معروف دارد.

وی افزود: تفکر بسیجی همان تفکر ناب پیامبر گرامی اسلام (ص) است، که در آغاز بعثت ایشان بر جامعه جاهلی و مشرک آن روز حاکم شد و تا به امروز به برکت انقلاب اسلامی، خون شهدا، تلاش‌های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، این تفکر روز به روز درحال گسترش و محکم‌تر شدن می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی را از مهمترین اهداف بسیج دانست و افزود: ساده زیستی، پرهیز از اسراف، دوری از تجمل گرایی و ازدواج آسان از مهمترین عواملی است که تفکر بسیجی می تواند به ترویج آن در جامعه کمک کند.

رئیس دیوان عدالت اداری با تاکید بر اینکه تفکر بسیجی در عمل و رفتار افراد باید نمایان باشد، گفت: تفکر بسیجی می‌توانند به عنوان الگوی مناسبی به جامعه معرفی شوند و هر شخصی اگر اصلاح را از خود شروع کند و در رفتار و گفتار خود نمایان کند می تواند موجب اصلاح جامعه شود.

وی افزود: تفکر بسیجی فقط رزم و جنگ نیست و از ابتدای تشکیل زندگی شروع می شود، چرا که اگر این تفکر را حاکم بر زندگی خود داشته باشیم می توانیم به بخش عمده ای از مشکلات غلبه کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری در پایان با اشاره به اینکه مسیر تفکر بسیجی منحرف شده است، افزود: ورود بیش از 12 میلیون پرونده در دستگاه قضایی کشور نشان از تغییر سبک زندگی دارد، و بسیج وظیفه دارد که به ترویج سبک زندگی اسلامی بپردازد و انگیزه را در جامعه ایجاد کند و بر این عهد و پیمان خود با شهدا و امام راحل پایبند باشد.

 

 

 

 

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف