بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
ستون اصلی آرای هیات عمومی تصمیم های هیات تخصصی می باشد

حجت الاسلام و المسلمین مظفری گفت: هیات های تخصصی ستون اصلی تصمیم های هیات عمومی می باشد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری در مراسم تکریم و معارفه روسای هیات های تخصصی دیوان عدالت اداری، آراء و نظرات هیات های تخصصی را زمینه ساز تحقق آرای هیات عمومی دانست و افزود: اعضای هیات های تخصصی باید به اتقان آراء و موضوعات توجه بیشتری داشته باشند.

رئیس دیوان عدالت اداری بررسی کارشناسی براساس حق و عدالت و قانون را از وظایف هیات های تخصصی دانست و افزود: اهمیت برخی از آراء به قدری زیاد است که تاثیر و تبعات بسیاری در جامعه دارد و اقشار زیادی را درگیر می کند به همین سبب مدیریت حواشی بسیار مهم بوده و باید تمام تلاش خود را داشته باشید که با آراء قوی و تاثیرگذار جلوی برخی حواشی گرفته شود.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری به اهمیت و جایگاه هیات های تخصصی اشاره کرد و گفت: هیات های تخصصی شاکله اصلی آرای هیات عمومی را پایه ریزی می کنند و می توان گفت ستون اصلی تصمیم های هیات عمومی می باشد.

وی افزود: اعتلای جایگاه دیوان عدالت اداری به عملکرد است که یکی از مهمترین موارد که در سند تحول قضایی نیز توجه جدی به آن شده است، صدور احکام متقن می باشد که در این مسیروظیفه سنگینی را بر عهده داریم چرا که مردم نیز در خصوص آرای صادره دغدغه دارند.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: همه بخش‌های مختلف دیوان باید کمیت کار رسیدگی به پرونده‌ها را همراه با کیفیت سرعت ببخشند و باید جلوی اطاله دادرسی گرفته شود.

در پایان حمیدرضا شریعت فر به عنوان رئیس هیات تخصصی اراضی، شهرسازی، منابع طبیعی و محیط زیست، محمد حسن پیرزاده به عنوان رئیس هیات تخصصی شوراهای اسلامی و حجت الاسلام و المسلمین علی اکابری به عنوان رئیس هیات تخصصی استخدامی منصوب شدند و از زحمات آقایان احمد درزی رامندی، حجت الاسلام و المسلمین جباری و رضا فضل زرندی تقدیر و تشکر به عمل آمد. 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف