پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او*بسم الله الرحمن الرحیم ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت میگویم. *سیّدعلی خامنه‌ای *۱۳دی‌ماه ۱۳۹۸ ***پیام رئیس دیوان عدالت اداری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی: بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا﴿۲۳﴾ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. دولت تروریست و جنایت پیشه آمریکا در اقدامی ددمنشانه با حمله به خودرو حامل چهره بین المللی مقاومت پاسدار رشید اسلام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همسنگرانش باردیگر دشمنی و کینه عمیق خود را به فرزندان خمینی آشکار کرد. بدون تردید خون جاری شده این سردار سرافراز اسلام درخت تنومند مقاومت در جهان اسلام را آبیاری خواهد کرد و جانی دوباره خواهد بخشید و به حول و قوه الهی انتقام سخت و پشیمان کننده در انتظار آمریکای جنایت کار و همپالگی های حقیر آن در منطقه خواهد بود . شهادت برای آن سردار خستگی ناپذیر پاداش عمری مجاهدت در راه خدا بود که آرزوی همه مجاهدان از صدر اسلام تاکنون بوده است. این جانب شهادت این سردار پرافتخار و جمعی از همراهانش را به محضر حضرت ولی عصر عج، فرماندهی معظم کل قوا، جبهه مقاومت و همرزمان و خانواده آنان تبریک و تسلیت میگویم *محمد کاظم بهرامی *رئیس دیوان عدالت اداری
طی مراسمی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری:
هجدهمین دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری در استان هرمزگان افتتاح شد

با ثبت اولین دادخواست در بندرعباس، هجدهمین دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری در استان هرمزگان روز پنجشنبه نهم خرداد 1392 راه‌اندازی شد.

با ثبت اولین دادخواست در بندرعباس، هجدهمین دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری در استان هرمزگان روز پنجشنبه نهم خرداد 1392 راه‌اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، در مراسم افتتاحیه این دفتر حضور حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری، رئیس دیوان عدالت اداری، جمعی از معاونان و مدیران دیوان و همچنین برخی مدیران اجرایی و قضائی استان حضور داشتند.
رئیس دیوان عدالت اداری در این مراسم اظهار امیدواری کرد با راه‌اندازی دفاتر نمایندگی در استان‌ها، امکان دسترسی آسان مردم به این مرجع قضائی فراهم شود.
وی گفت: مفتخریم که به عنوان یکی از نهادهای دستگاه قضائی به منظور فراهم آوردن تسهیل دسترسی به خدمات قضائی، این دفتر نمایندگی دیوان را در استان هرمزگان به عنوان جنوبی‌ترین استان که نسبت به مرکز فاصله قابل توجهی دارد، افتتاح می‌کنیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری افزود: امیدواریم به رغم در دسترس بودن این نهاد قضائی برای دادخواهی مردم، مجموعه شکایات مردم از دستگاه‌های اجرایی اعم از دستگاه‌های دولتی یا دستگاه‌هایی که مرتبط با خدمات عمومی به مردم هستند بر اثر رفتار قانونمدارانه آنان، به حداقل برسد.
رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه با افتتاح این دفاتر دیگر ضرروتی به مراجعه مردم برای طرح شکایت در تهران نیست، اظهار داشت: همان کاری که با مراجعه مردم به دیوان عدالت اداری در تهران انجام می‌شد، در دفاتر نمایندگی انجام‌پذیر است.
وی ضمن تقدیر از همکاری مسولان اجرایی و دادگستری استان در فراهم آوردن مقدمات راه‌اندازی این دفتر گفت: امیدوارم مجموعه این خدمات قضائی بتواند رضایت همشهریان و شهروندان عزیز استان هرمزگان را فراهم کند.
رییس دیوان عدالت اداری کشور در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگاران با تاکید بر خدمت خالصانه به مردم گفت: از مهم‌ترین مسوولیت مدیران اجرایی کشور اعتمادسازی مردم نسبت به خود با عملکرد مثبت مدیریتی است.
حجت الاسلام والملسمین محمد جعفر منتظری با اشاره به حرکت و نهضت امام در به ثمر رساندن انقلابی بی بدیل، اظهار داشت: حرکت این بزرگ مرد تاریخ به سمت احیای کرامات انسانی و آزادی‌خواهی در عصر نا امیدی و یاس بود.
وی تصریح کرد: حرکت امام به عنوان یک حرکت ارزشمند برای کشور ایران و تاریخ یک هزارو400ساله دنیای اسلام بی سابقه است.
رئیس دیوان عدالت اداری خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی با نگاه ویژه حضرت امام(ره) در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از پیروزی مشروعیت خود را با یک همه‌پرسی حماسی به دست آورد و تا امروز نیز با پشتیبانی آگاهانه و با بصیرت ولایت مطلقه فقیه و مردم ادامه دارد.
وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: مردم ایران که همواره در برگزاری مناسبت‌های انقلاب پیشقدم بوده اند، در انتخابات پیش رو نیز باید عزم کنند تا حماسه سیاسی را آنگونه که رهبر انقلاب فرموده اند و مورد تایید ایشان است ،محقق سازند.
رییس دیوان عدالت اداری کشور تاکید کرد: حماسه آفرینی و دست یابی به آرمانهای بزرگ ملزومات فراوانی دارد که استقامت و مقاومت یکی از مهم‌ترین آنهاست.

 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف