بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
طی مراسمی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری:
هجدهمین دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری در استان هرمزگان افتتاح شد

با ثبت اولین دادخواست در بندرعباس، هجدهمین دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری در استان هرمزگان روز پنجشنبه نهم خرداد 1392 راه‌اندازی شد.

با ثبت اولین دادخواست در بندرعباس، هجدهمین دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری در استان هرمزگان روز پنجشنبه نهم خرداد 1392 راه‌اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، در مراسم افتتاحیه این دفتر حضور حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری، رئیس دیوان عدالت اداری، جمعی از معاونان و مدیران دیوان و همچنین برخی مدیران اجرایی و قضائی استان حضور داشتند.
رئیس دیوان عدالت اداری در این مراسم اظهار امیدواری کرد با راه‌اندازی دفاتر نمایندگی در استان‌ها، امکان دسترسی آسان مردم به این مرجع قضائی فراهم شود.
وی گفت: مفتخریم که به عنوان یکی از نهادهای دستگاه قضائی به منظور فراهم آوردن تسهیل دسترسی به خدمات قضائی، این دفتر نمایندگی دیوان را در استان هرمزگان به عنوان جنوبی‌ترین استان که نسبت به مرکز فاصله قابل توجهی دارد، افتتاح می‌کنیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری افزود: امیدواریم به رغم در دسترس بودن این نهاد قضائی برای دادخواهی مردم، مجموعه شکایات مردم از دستگاه‌های اجرایی اعم از دستگاه‌های دولتی یا دستگاه‌هایی که مرتبط با خدمات عمومی به مردم هستند بر اثر رفتار قانونمدارانه آنان، به حداقل برسد.
رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه با افتتاح این دفاتر دیگر ضرروتی به مراجعه مردم برای طرح شکایت در تهران نیست، اظهار داشت: همان کاری که با مراجعه مردم به دیوان عدالت اداری در تهران انجام می‌شد، در دفاتر نمایندگی انجام‌پذیر است.
وی ضمن تقدیر از همکاری مسولان اجرایی و دادگستری استان در فراهم آوردن مقدمات راه‌اندازی این دفتر گفت: امیدوارم مجموعه این خدمات قضائی بتواند رضایت همشهریان و شهروندان عزیز استان هرمزگان را فراهم کند.
رییس دیوان عدالت اداری کشور در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگاران با تاکید بر خدمت خالصانه به مردم گفت: از مهم‌ترین مسوولیت مدیران اجرایی کشور اعتمادسازی مردم نسبت به خود با عملکرد مثبت مدیریتی است.
حجت الاسلام والملسمین محمد جعفر منتظری با اشاره به حرکت و نهضت امام در به ثمر رساندن انقلابی بی بدیل، اظهار داشت: حرکت این بزرگ مرد تاریخ به سمت احیای کرامات انسانی و آزادی‌خواهی در عصر نا امیدی و یاس بود.
وی تصریح کرد: حرکت امام به عنوان یک حرکت ارزشمند برای کشور ایران و تاریخ یک هزارو400ساله دنیای اسلام بی سابقه است.
رئیس دیوان عدالت اداری خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی با نگاه ویژه حضرت امام(ره) در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از پیروزی مشروعیت خود را با یک همه‌پرسی حماسی به دست آورد و تا امروز نیز با پشتیبانی آگاهانه و با بصیرت ولایت مطلقه فقیه و مردم ادامه دارد.
وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: مردم ایران که همواره در برگزاری مناسبت‌های انقلاب پیشقدم بوده اند، در انتخابات پیش رو نیز باید عزم کنند تا حماسه سیاسی را آنگونه که رهبر انقلاب فرموده اند و مورد تایید ایشان است ،محقق سازند.
رییس دیوان عدالت اداری کشور تاکید کرد: حماسه آفرینی و دست یابی به آرمانهای بزرگ ملزومات فراوانی دارد که استقامت و مقاومت یکی از مهم‌ترین آنهاست.

 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف