بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
دیوان عدالت اداری مسئولیت سنگینی در مقابل مردم دارد

حجت الاسلام و المسلمین مظفری در جلسه هیات عمومی به مسئولیت سنگین دیوان عدالت اداری در مقابل مردم اشاره کرد و گفت: هر رای و تصمیمی که در دیوان گرفته می شود باید براساس قانون و برای رضای خدا باشد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور جلسه هیات عمومی با اشاره به سخنان شهید مطهری در خصوص اخلاص در عمل، گفت: برای خدا کار کنید، کار برای خود نفس پرستی و برای خلق کارکردن بت پرستی و برای خدا و خلق کار کردن دوگانه پرستی است. کار خود و کار خلق برای خدا کردن توحید و خداپرستی و اخلاص است.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری با اشاره به مسئولیت سنگینی که دیوان عدالت اداری در مقابل مردم دارد گفت: هر رای و تصمیمی که در دیوان گرفته می شود باید براساس قانون و براساس موازین شرعی باشد و حب و بغض های شخصی و جناحی در روند تصمیمات و آرای دیوان نباید تاثیرگذار باشد که بحمدالله این مهم از سوی همکاران قضایی چه در شعب و چه در تصمیماتی که در هیات عمومی اتخاذ می گردد رعایت می شود.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به حساس بودن موضوع صدور دستور موقت در دیوان عدالت اداری که در مواد 34 الی 40 قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان بیان شده است، گفت: دستور موقت تصمیم موقتی است که برخلاف اصول اولیه قضایی می باشد اما به لحاظ ضرورت هایی که وجود دارد قانون این اجازه را داده است که از عملی که ضرر غیر قابل جبران دارد جلوگیری شود، و این امر بسیار حائز اهمیت بوده و در صدور آن باید دقت زیادی شود.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری در پایان مشورت با پیشکسوتان را مورد تاکید قرار داد و افزود: در خصوص مسائل و موضوعات حساس که نیاز به دقت و مشورت دارد با پیشکسوتان و معاونت های مربوطه همفکری و هم افزایی شکل بگیرد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف