بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت:
دیدار رئیس دیوان عدالت اداری با خانواده شهید محمدی

رئیس دیوان عدالت اداری با حضور در منزل شهید «محمد محمدی»، با خانواده این شهید امر به معروف و نهی از منکر دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، حجت الاسلام و المسلمین حکمت علی مظفری، رئیس دیوان عدالت اداری، با حضور در منزل شهید امر به معروف محمد محمدی با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و گفتگو کرد.
رئیس دیوان عدالت اداری، با بیان اینکه مسئله امر به معروف و نهی از منکر از واجبات مهم و با ارزش دین اسلام است، اظهار داشت:  همه مسئولان و مدیران موظف هستند توجه بیشتری نسبت به این فریضه  داشته باشند و این امر را در جامعه ساری و جاری کنند.
حجت الاسلام والمسلمین مظفری امر به معروف و نهی از منکر با ریشه های مبتنی بر آیات و روایات را در واقع نوعی احساس تعهد و احساس مسئولیت نسبت به جامعه دانست و افزود: در صورت مشاهده هر گونه ستم، فساد و گناه سکوت در پیش گرفته نشود، چرا که در حقیقت این بی تفاوتی و سازش کاری عاملی برای تشویق افراد گناهکار به تداوم کار خلاف آنها شده که در نهایت به ضرر همگان در جامعه منتهی می شود.

 معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر و اعضای پایگاه بسیج شهید مفتح دیوان عدالت اداری در این دیدار نیز حضور داشتند.
 پاسدار بسیجی محمد محمدی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج انصارالامام تهران، بیست و هفتم مهر ماه ۹۹ در درگیری با ۷ نفر از اراذل و اوباش در منطقه تهرانپارس مورد ضرب و جرح با سلاح سرد قرار گرفت و به شهادت رسید.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف