بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
کاندیداها وعده‌هایی که مردم را به مسیر اشتباه می‌اندازد ندهند

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری از بیان شعارهایی که امکان تحقق آن نیست پرهیز کنند و وعده‌هایی که مردم را به مسیر اشتباه می‌اندازد، ندهند.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری از بیان شعارهایی که امکان تحقق آن نیست پرهیز کنند و وعده‌هایی که مردم را به مسیر اشتباه می‌اندازد، ندهند.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در جلسه ششم خرداد هیات عمومی اظهار داشت: تلاش رئیس جمهور منتخب باید این باشد که با توجه به ظرفیت‌های بسیار ارزشمندی که کشور دارد، نسبت به آبادانی و پیشرفت کشور اقدام کند.
وی با اشاره به اینکه امروز بزرگترین و مهم‌ترین مساله جامعه ما بحث انتخابات ریاست جمهوری است افزود: ان شاء الله ملت عزیز و شریف ایران در 24 خرداد با حضور پای صندوق‌های رای حماسه سیاسی را رقم خواهد زد.
رئیس دیوان عدالت اداری از نامزدهای این دوره انتخابات خواست  در تبلیغات خودبه ارایه برنامه‌های منطقی، مفید و ممکن بپردازند.
وی ادامه داد: کاندیداها از شعارهایی که امکان تحقق آن نیست و از دادن وعده‌هایی که مردم را به مسیر غلط می‌اندازد، پرهیز کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری گفت: بحمدلله کشور دارای ظرفیت‌های بسیار ارزشمند و قابل توجهی است که اگر این ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها درست هدایت شود، قطعا چشم انداز روشن ترسیم شده در سیاست‌های کلی نظام قابل تحصیل خواهد بود و جمهوری اسلامی ایران می‌تواند با افتخار در منطقه و دنیا قد علم کند.
رئیس دیوان عدالت اداری اظهارداشت: ما باید از چالش‌ها و درگیری‌ها و برخی بداخلاقی‌هایی که گاهی در کشور شاهد آن هستیم و همچنین مسایلی که باعث کندی کار می‌شود، اجتناب کرده با بهره‌گیری از ظرفیت‌های خوبی که خداوند در اختیار ما قرار داده است، در مسیر قانون و قانونگرایی حرکت کنیم.
وی همچنین اظهار امیدواری کرد در آینده  برنامه‌ریزان و مسوولان بخش‌های مختلف بتوانند بر اساس اسناد بالادستی بسیار جامع و کاملی که در اختیار دارند به اهدافی که برای نظام جمهوری اسلامی چه در بعد معنوی و چه ابعاد اقتصادی، سیاسی و اجتماعی و فرهنگی تعیین و تبیین شده است، دست یابند.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ابلاغ برنامه اجرایی دیوان عدالت اداری در سال 1392 گفت: به اعتبار اینکه دیوان عدالت اداری بخشی از نظام قضائی در حکومت جمهوری اسلامی است، وظیفه داریم مسوولیتمان را در قالب برنامه‌ مدون و چارچوب شناخته شده‌ای پیش ببریم.
وی افزود: انتظار این است که همکاران در بخش‌های مختلف با توجه به برنامه ابلاغی کارهای خود را نظام بخشند.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری تصریح کرد: در مجموعه نهادهای زیرمجموعه قوه قضائیه، دیوان عدالت اداری تنها دستگاهی است که اهتمام لازم برای ارایه برنامه سالیانه داشته و این نتیجه زحماتی است که همکاران در دیوان متحمل شده‌اند.
وی در پایان با بیان حدیثی از حضرت امیرالمومنین علی(ع) گفت: آن حضرت می فرمایند، بهترین مردم در عقل و خردمندی کسی است که برای معاش و زندگی خود برنامه ریزی کند و اهتمام لازم را برای اصلاح آخرتش داشته باشد.  
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف