بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
پس از 42 سال از پیروزی انقلاب شاهد هماهنگ ترین روسای سه قوه هستیم

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: به لطف خدا روز گذشته مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید قوه قضائیه برگزار شد و الان بعد از 42 سال از پیروزی انقلاب، شاهد هماهنگ ترین روسای سه قوه هستیم.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد مصدق، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور نشست هیات عمومی گفت: با توجه به هماهنگی سران سه قوه و با توجه به توانایی آنها مردم باید شاهد همدلی و تحول در کشور باشند تا وضعیت اقتصاد و معیشت هر چه سریعتر بهبود پیدا کند.

رئیس دیوان عدالت اداری به سند تحول قضایی که از سوی ریاست محترم قبلی قوه قضائیه ابلاغ شده است اشاره کرد و گفت: با شناختی که از حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای اژه ای دارم ایشان هم با قدرت مضاعف تر براساس سند تحول قضایی پیش خواهند رفت و اقدامات موثری انجام خواهند داد.

وی افزود: تلاش مضاعف شما در دیوان عدالت اداری را به ریاست قبلی و فعلی دستگاه قضایی اعلام کرده ام و با توجه به کارهای انجام شده و برنامه های پیش رو به رییس قوه قضاییه قول تحول عظیم در دوسال آینده در دیوان عدالت اداری را داده ام.

حجت الاسلام و المسلمین مصدق با اشاره به حجم پرونده های هیات عمومی در دو ماه گذشته گفت: با جلسات مضاعف و همت و تلاش همکاران دیوان عدالت اداری تعداد 165 پرونده رسیدگی شده است و در حال حاضر هیچ پرونده ای از قبل در هیات عمومی نمی باشد و رسیدگی به روز شده است و خوشبختانه با تدابیر به کار گرفته شده در ایام شیوع ویروس کرونا، هیچ خللی در برگزاری جلسات هیات عمومی وارد نشد.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به همت مضاعف در رسیدگی به پرونده ها در هیات های تخصصی دیوان عدالت اداری، گفت: قطعا با این همت و تلاش مضاعف در دو سال آینده می توان نوید داد که دیوان عدالت اداری متفاوت و متمایزی از 42 سال قبل را داشته باشیم و به یکی از دستگاه های طراز اول نظام اسلامی تبدیل خواهد شد.

دکتر مصدق در پایان گفت: همه همکاران قضایی و اداری می توانند نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با ارتقاء جایگاه دیوان عدالت اداری به صورت کتبی و شفاهی ارائه دهند، قطعا بررسی خواهد شد تا بتوانیم جایگاه دیوان را با همت و تلاش شما ارتقاء دهیم.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف