بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری با خانواده شهید رضائیان دیدار کرد            

حجت الاسلام والمسلمین مصدق با حضور در منزل خانواده شهید حسین رضائیان به مقام شامخ این شهید ادای احترام کرد.  

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، همزمان با سومین روز از هفته قوه قضائیه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد مصدق، رئیس دیوان عدالت اداری با حضور در منزل شهید حسین رضائیان با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و گفتگو کردند.

رئیس دیوان عدالت اداری ضمن ابلاغ پیام ریاست قوه قضائیه به خانواده معظم شهید رضائیان، با اشاره به اینکه فر هنگ دیدار با خانواده شهدا یکی از کارهای پسندیده ای است که در هفته قوه قضائیه با دستور ریاست دستگاه قضایی صورت گرفته است، گفت: خانواده های معظم شهدا سرمایه های نظام هستند و امروز این توفیق نصیب بنده شده است که به دیدار شما آمده ام.

حجت الاسلام والمسلمین مصدق با اشاره به صبر و بردباری مادران شهدا گفت: روایت داریم که هر شهید در روز قیامت شفاعت هفتاد نفر را می کند، و قطعا شما به عنوان مادر شهید یکی از آنها هستید و از شما درخواست میکنم که در لحظه شفاعت شهید، یاد این حضور هر چند کوتاه ما در منزلتان باشید و شفاعت ما هم بکنید.

 شهید حسین رضائیان در ۱۶ اسفند سال ۱۳۶۴ در سن ۲۳ سالگی و در حالی که دانشجوی سال چهارم دانشگاه علوم قضایی دانشگاه شهید بهشتی بود مصادف با عملیات والفجر هشت و در محور آبادان- ماهشهر به درجه رفیع شهادت نائل شد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف