بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
بازدید رئیس دیوان عدالت اداری از ۲ کارخانه در شهرک صنعتی صفادشت

رئیس دیوان عدالت اداری با حضور در شهرک صنعتی صفادشت از کارخانه تولید قطعات یدکی خودروی اورند پیشرو و کارخانه تولید محصولات غذایی سمیه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری،حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد مصدق، رئیس دیوان عدالت اداری، در دومین روز از هفته قوه قضاییه، با حضور در شهرک صنعتی صفادشت از کارخانه تولید قطعات یدکی خودروی اورند پیشرو و کارخانه تولید محصولات غذایی سمیه بازدید کرد.

وی در جریان بازدید از واحد‌های مختلف این کارخانه‌های به گفتگو با کارکنان و کارگران، پرداخت و مشکلات و نظرات آن‌ها را شنید.

حجت الاسلام والمسلمین مصدق در پایان بازدید‌های صورت گرفته، در نشست با مدیران و مسئولان و تولیدکنندگان شهرک صنعتی صفادشت ضمن تبریک به مناسبت میلاد امام رضا و هفته قوه قضاییه اظهار داشت: اگر شعار حمایت از تولید می‌دهیم باید از آن پشتیبانی هم کنیم. ریاست قوه قضاییه بر حمایت جدی از تولید تاکید دارند و ما امیدواریم که در زمان سکان‌داری ایشان در قوه مجریه هم این حمایت‌ها ادامه داشته باشد.

وی افزود: سفر امروز بنده به صفادشت به عنوان نماینده قوه قضاییه و رئیس دستگاه قضایی صورت گرفته و حتی مسائل و مشکلاتی که مرتبط با دیوان عدالت اداری نیست را نیز پیگیری می‌کنیم و برای حل آن‌ها تمام تلاش خودم را انجام خواهیم داد.

رئیس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه اقتصاد کشور با حمایت از تولید داخلی درست می‌شود، گفت: همه چیز در داخل کشور بستگی به حمایت از تولید خواهد داشت و بنده به عنوان نماینده قوه قضاییه تمام تلاش خود را برای حمایت از تولید انجام می‌دهم و مسائل و مشکلات شما به رئیس دستگاه قضایی برای حل هرچه سریعتر آن‌ها انتقال می‌یابد.

گفتنی است شهرک‌های صنعتی غیردولتی صفادشت در سال ۸۹ به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شهرک‌های صنعتی غیردولتی احداث شد و در حال حاضر ۴۵۰ واحد صنعتی و ۱۶ هزار نیروی فعال در آن اشتغال دارند و به عنوان یکی از فعال ترین شهرک های صنعتی استان تهران محسوب می گردد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف