بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
مردم غیور ایران با وجود همه مشکلات و سختی ها حماسه آفریدند

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: مردم با وجود همه مشکلات معیشتی، اقتصادی و نارضایتی از وضع موجود پای صندوق های رای آمدند و این حماسه پر شور را رقم زدند.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد مصدق، رئیس دیوان عدالت اداری، در نطق پیش از دستور جلسه هیات عمومی، پیروزی افتخار آمیز و عزت مندانه منتخب مردم ایران حضرت آیت الله رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را به مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران تبریک گفت و افزود: با اخلاصی که از حضرت آیت الله رئیسی سراغ داریم، حتما اوضاع و شرایط کشور در چهار سال آینده بهبود پیدا می کند و امیدواریم مشکلات مردم هر چه سریعتر حل شود.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه همه مردم ایران در این حماسه شریک هستند، گفت: برنده اصلی انتخابات مردم غیور و شریف ایران هستند که با وجود همه مشکلات معیشتی، اقتصادی و نارضایتی از وضع موجود با شور و نشاط در اقصی نقاط کشور و حتی ایرانیان مقیم خارج از کشور پای صندوق های رای آمدند و این حماسه پر شور را رقم زدند.

 حجت الاسلام و المسلمین مصدق با اشاره به اینکه طرفداران هیچ یک از نامزدهای انتخاباتی بازنده نیستند، تاکید کرد: همه گروه ها و طیف ها با سلیقه های مختلف برای آبادانی ایران اسلامی رای دادند و همه آنها نزد خداوند متعال ماجور هستند. بازنده اصلی این انتخابات صرفا بیگانگانی هستند که با تبلیغات منفی مردم را به بهانه های مختلف از حضور در این عرصه دلسرد می کردند.

رئیس دیوان عدالت اداری در پایان گفت: مسئولیت منتخب مردم در این دوره سنگین تر است و باید پاسخگوی اعتماد مردم با عملکرد صحیح در امور کشور باشد و همه طیف ها و گروه ها باید با همدلی و وحدت کلمه به یاری دولت برآیند.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف