بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
تاکید رئیس دیوان عدالت اداری بر ارتباط مستقیم و مستمر با قضات و کارشناسان/استفاده از تخصص و نظرات کارشناسی، از اولویت های اصلی حرکت دیوان عدالت اداری در دوره جدید است.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر مصدق رئیس دیوان عدالت اداری در دیدار با تعدادی از قضات شعب تجدیدنظر دیوان گفت: نظام مند کردن امور، بهره گیری از نظرات کارشناسی و اتخاذ رویکرد علمی با هدف ارتقای جایگاه دیوان عدالت اداری، محور اصلی حرکت دیوان عدالت اداری در دوره جدید است.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، دکتر مصدق تصریح کرد: برگزاری جلسات کارشناسی مشترک با قضات و مدیران به صورت هفتگی در قالب یک برنامه مدون و منسجم و با هدف همگرایی و هم افزایی از جمله اموری است که مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 رئیس دیوان عدالت اداری افزود: ملاقات چهره به چهره با همکاران اداری و قضایی و استفاده از تجارب آنها می تواند مدیریت دیوان را در جهت آشنایی به مشکلات و حل و فصل سریع امور و در نهایت خدمت به مردم و تحقق اهداف قوه قضائیه یاری کند.

در این دیدار صمیمانه که روز چهارشنبه بیست و ششم خرداد برگزار شد، تعدادی از قضات شعب تجدیدنظر دیوان عدالت اداری دغدغه ها و مشکلات مربوط به حوزه وظایف خود را با رئیس دیوان در میان گذاشتند. گفتنی است براساس برنامه ریزی انجام شده، رئیس دیوان عدالت اداری به صورت هفتگی با تعدادی از قضات دیوان با رعایت پروتکل های بهداشتی ملاقات می کند و به طور مستقیم در جریان مشکلات آنان قرار می گیرد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف