بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
توجه به معیشت مردم و مبارزه با فساد شاخص انتخاب اصلح باشد

 رئیس دیوان عدالت اداری گفت: در انتخابات اصلح باید به نامزدی رای بدهیم که در مسیر ارزش های انقلاب و منویات مقام معظم رهبری گام برداشته و ارتقای معیشت مردم و مبارزه با فساد را سرلوحه کار خود قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد مصدق، رئیس دیوان عدالت اداری، در مراسم گرامیداشت یوم الله سوم خرداد، آزادی خرمشهر را جلوه ای از معجزه الهی دانست و گفت: بی تردید سوم خرداد فرصت مغتنمی است برای بازشناسی مقاومت مردم ایران که در هر لحظه از زندگی به آن نیازمندیم.

رئیس دیوان عدالت اداری از تصرف و آزادی خرمشهر به عنوان تلخ ترین و شیرین ترین لحظات بعد از انقلاب یاد کردند و افزود: در انعکاس رشادت ها و دلاوری های حماسه سوم خرداد به نسل جدید کوتاهی شده است و متولیان امر فرهنگی برای نسلی که جنگ را ندیده است باید گام های موثرتری در شناخت آن بردارند.

دکتر مصدق با اشاره به اینکه فتح خرمشهر نباید فقط به سال 61 ختم شود و باید اتفاقات آن دوران را الگوی زندگی خود قرار دهیم، گفت: بسیار مردم شریف و جوانان خوبی داریم که باید در اشاعه تربیت اسلامی در خانواده ها در راستای ترویج نمادهای انسانی و ارتقای نسل جوان تلاش کنیم.

رئیس دیوان عدالت اداری فاصله گرفتن زندگی برخی مسؤولان از سطح متوسط مردم را از تهدیدهایی دانست که متوجه انقلاب است و باید از آن پیشگیری شود و با اشاره به حساسیت مردم نسبت به پدیده آقازادگی گفت: پیش از انقلاب نوعی خودباختگی نسبت به فرهنگ غرب وجود داشت و زندگی اشرافی بین مسئولین رواج داشت و با ظهور انقلاب اسلامی علیرغم تمام مجاهدت های مسئولان و رشادت های شهدا و ایثارگران، برخی از مسئولان با بی توجهی در مسیر اشرافی گری حرکت می کنند که برخلاف اهداف انقلاب و آرمان های امام (ره) است.

حجت الاسلام و المسلمین مصدق با تاکید براینکه تناقض در گفتار برخی مسئولان به نوعی ناامیدی را در جامعه ایجاد می‌کند، تصریح کرد: مردم از مسئولان توقع دارند مانند آنها زندگی کنند وقتی مسئولی در مناطق مرفه نشین شهر زندگی می‌کند و حرف از ساده‌زیستی می‌زند، نشان از تناقض در رفتار و عملش است.

وی افزود: در روزهای اخیر هجمه به نهاد شورای محترم نگهبان از سوی جریان های مختلف شدت یافته است و این اقدام بی توجهی به جایگاه قانونی شورای نگهبان بوده و به نفع کشور و انقلاب نیست.

 رئیس دیوان عدالت اداری در پایان با اشاره به اینکه بتوانیم با یک بصیرتی در مورد انقلاب و نظام در انتخابات آینده حضور پرشور داشته باشیم، گفت: در انتخابات اصلح باید به نامزدی رای بدهیم که در مسیر ارزش های انقلاب و منویات مقام معظم رهبری گام برداشته و ارتقای معیشت مردم و مبارزه با فساد را سرلوحه کار خود قرار دهد.

گفتنی است مراسم گرامیداشت حماسه سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر و بصیرت افزایی برای حضور در انتخابات صبح امروز با حضور رئیس دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین آتشکار، معاونان، قضات و کارکنان دیوان با رعایت پروتکل های بهداشتی به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید مفتح دیوان عدالت اداری در سالن غدیر برگزار شد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف