بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
حجت الاسلام و المسلمین بهرامی:
تکلیف حضرت امام (ره) سبب شد که به دستگاه قضایی آمدم

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی نحوه ورودش به دستگاه قضایی را تکلیف حضرت امام (ره) به حوزه های علمیه دانست و گفت: انگیزه ورود به دستگاه قضایی تکلیف و امر حضرت امام (ره) بود.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس سابق دیوان عدالت اداری در مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید دیوان، با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: خدارا شاکرم که توانستم در طول این مدت در بخش‌های مختلف دستگاه قضایی خدمت کنم البته ما با بضاعت اندک و توان محدود قطعا قصور و تقصیر‌هایی داشتیم که از خداوند و از همه مدیران و کارمندانی که در طول این سال ها همکاری داشتم عذرخواهی می‌کنم.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی به نحوه ورود خود به دستگاه قضایی اشاره کرد و گفت: حضرت امام (ره) خطاب به حوزه های علمیه فرمودند: بر همه افرادی که از آنها قضاوت می آید واجب است که داوطلب شوند و این انگیزه ای شد که علیرغم میل باطنی وارد امر قضاوت شوم و این امر فقط به دلیل تکلیف از سوی حضرت امام (ره) بود.

رئیس سابق دیوان عدالت اداری  با تاکید بر اینکه گزارش عملکرد دیوان عدالت اداری را نیز امروز به معاون اول قوه قضاییه ارائه کرده است  گفت: از کلیه معاونان، قضات و کارکنان دیوان عدالت اداری تشکر و قدردانی کرد و گفت: حقیقتا با تمام وجود در این 5 سال همه تلاش خود را کردند تا به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم و امیدوارم که در این امر موفق بوده باشیم و توانسته باشیم عملکرد درستی ارائه کرده باشیم.

گفتنی است این مراسم صبح امروز با حضور معاون اول قوه قضاییه، رئیس دیوان عالی کشور، رئیس سازمان قضایی، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک، رئیس مرکز حفاظت قوه قضائیه، رئیس مرکز آمار و فن آوری اطلاعات قوه قضاییه، معاونان و مدیران دیوان عدالت اداری برگزار شد.

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف