بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
رئیس دیوان عدالت اداری:
باوجود محدودیت ها و نگرانی ها کارکنان شعب مانع اطاله دادرسی شدند

رئیس دیوان عدالت اداری در مراسم تقدیر از کارکنان نمونه دیوان عدالت اداری ضمن تشکر از زحمات کلیه کارکنان دیوان عدالت اداری گفت: باوجود محدودیت ها و نگرانی ها کارکنان شعب مانع اطاله دادرسی شدند.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری  در مراسم تقدیر از کارکنان نمونه دیوان عدالت اداری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارمندان نمونه در دیوان عدالت اداری کلیه کارکنان را نمونه برشمرد و گفت؛ اینکه در شرایط فعلی با وجود محدودیت ها و نگرانی ها کارکنان شعب دیوان با همت مضاعف مانع اطاله دادرسی شدند نشان دهنده این حقیقت است که کلیه کارکنان دیوان عدالت اداری نمونه و تلاش ایشان قابل تقدیر و تشکر است .

در ابتدای این مراسم نیز دکتر غلامرضا مولا بیگی، معاون نظارت و بازرسی دیوان عدالت اداری، از شیوه انتخاب کارکنان نمونه و رقابت نزدیک بین اکثریت کارکنان گفت و  از تلاش مضاعف کارکنان با وجود اجرای دستورالعمل های ستاد کرونا  و ایجاد محدودیت در حضور کارکنان تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم که با حضور معاونین دیوان عدالت اداری برگزار شد از همکاران اداری، آقایان حسین عبدالملکی، محمد رضا نوروزی، علی حلالخور، محمد مهدوی، رضا رئیس امیری و خانم ها، سارا ملازاده، طیبه باخدا به عنوان کارمند نمونه در سال 98 تقدیر شد.

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف