بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
انقلاب اسلامی یک انقلاب الهی است

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در نشستی به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر، انقلاب اسلامی را یک انقلاب الهی دانست که توسط حضرت امام(ره) به پیروزی رسید و مقام معظم رهبری ادامه دهنده راه ایشان است.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری، در نشستی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز ایام الله دهه فجر که به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید مفتح دیوان عدالت اداری برگزار شده بود، ضمن تبریک به مناسبت این ایام، گفت: انقلاب اسلامی ایران معادلات جهانی را تغییر داد و حضرت امام (ره) با هدف رفع ظلم و ستم و برقراری عدالت و حاکمیت اسلامی قیام کرد.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه بعد از گذشت 42 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، کماکان مقاوم و استوار در برابر ابرقدرت ها ایستادگی کرده ایم، افزود: زمانی معادلات کشور ما در منطقه توسط آمریکا تعیین می شد و قبل از آن انگلیس، اما بعد از انقلاب و در شرایط کنونی، این معادلات به هم خورد و تعیین کننده اصلی مردم هستند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی انقلاب اسلامی را یک انقلاب الهی دانست و تاکید کرد: امام (ره) چون خدا را حاکم می دید و به خدا متکی بود فرمودند: من تا به حال نترسیدم، حتی زمانی که توسط ماموران رژیم طاغوت دستگیر شدم و در حال انتقال به تهران بودم آنها ترسیده بودند. پس زمانی که این انقلاب توسط حضرت امام(ره) به انجام رسید و الان توسط مقام معظم رهبری هدایت می شود، دیگر نمی توان از هیچ دشمنی هراس داشت.

وی تصریح کرد: حضرت امام (ره) یک لحظه تزلزل پیدا نکرد و در کار خود راسخ بود و از جنگ نهراسید و هشت سال دفاع مقدس را رهبری کرد و بینی دشمن را به خاک مالید. و امروزه مشاهده می کنید که صدام نماد ظلم و ستم شده است و هیچگاه ظلم پایدار نمی ماند همان طور که حکومت ترامپ هم پایدار نماند و از بین رفت.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه امام (ره) با کمک و پشتیبانی ملت شریف ایران کار را دنبال کرد و به مردم ایمان داشت،گفت: حضرت امام تاکید داشتند که نگاه شما باید به داخل باشد و به بیرون از کشور نباشد و مردم ایران با شعار آزادی و استقلال این جمله را در عمل نشان دادند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی راه کوتاه کردن دست ابر قدرت ها و طمع آنها به کشور را باور توانمندسازی داخلی دانست و گفت: دشمن در تلاش است که ما را زمین بزند اما با اتکاء به خداوند و قدرت ایمانی و اتکاء به توان داخلی می توانیم جلوی آنها ایستادگی کنیم و به تعبیر مقام معظم رهبری دشمن هر کاری که می توانسته انجام داده است اما ملت در مقابل آنها ایستاده و سختی ها را تحمل کردند.

رئیس دیوان عدالت اداری در پایان این نشست دیوان عدالت اداری را از برکات انقلاب دانست و افزود: قبل از انقلاب چنین نهادی نداشتیم و در حال حاضر یکی از پایه های انقلاب و پناهگاه مردم است و امیدواریم که توفیق ادامه راه امام (ره)، انقلاب و شهدا را داشته باشیم

 

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف