بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
بهره برداری سامانه جامع مجازی جلسات هیات عمومی دیوان عدالت اداری

طبق اعلام مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات دیوان عدالت اداری جلسات هیات عمومی تا عادی شدن شرایط کشور به صورت مجازی برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حسین خلج مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات دیوان عدالت اداری گفت: بنا بر تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، از اول آذرماه، استان‌های قرمز از جمله تهران با محدودیت‌های شدید روبه رو شده است تا زنجیره انتقال سریع کرونا قطع شود. با توجه به این تصمیم دیوان عدالت اداری نیز تا زمان عادی شدن وضعیت قرمز، جلسات هیات عمومی را به صورت مجازی برگزار می کند تا ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، بر اساس تصمیم ستاد مبارزه با کرونا عمل شود.

 

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات دیوان عدالت اداری کارکرد آسان و کیفیت بالا در ارائه را از ویژگی های این سیستم مجازی دانست و افزود: با تلاش های شبانه روزی این اداره کل و بهره­گیری از ظرفیت های فناورانه جلسات هیات عمومی با ظرفیت حضور 121 نفر از قضات محترم با امکان ارتباط تصویری، استماع نظرات موافق و مخالف، نوبت دهی، رای گیری و ... با مدیریت متمرکز و هوشمند برگزار گردید.

 

خلج در پایان گفت: این سامانه با موفقیت به بهره برداری رسیده است و می­ توان از آن به عنوان الگویی جهت برگزاری جلسات مشابه در سایر نهادها و سازمان­ها استفاده نمود.

 

 

 

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف