بهترین و مطمئن ترین راه تقدیم دادخواست به دیوان عدالت اداری «دفاتر خدمات الکترونیک قضایی» در سراسر کشور است
با حضور رئیس دیوان عدالت اداری و استاندار اردبیل
شانزدهمین دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری در اردبیل افتتاح شد

با ثبت اولین دادخواست، شانزدهمین دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری در استان اردبیل طی مراسمی با حضور رئیس دیوان عدالت اداری و استاندار و مسئولان اجرایی استان راه‌اندازی شد.

با ثبت اولین دادخواست، شانزدهمین دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری در استان اردبیل طی مراسمی با حضور رئیس دیوان عدالت اداری و استاندار و مسئولان اجرایی استان راه‌اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، در مراسم افتتاح این دفتر نمایندگی که در محل دادگستری اردبیل برگزار شد، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری در سخنانی اظهار داشت: ما وظیفه راه‌اندازی دفاتر دیوان عدالت اداری را در استان‌ها عهده‌دار هستیم ولی در این زمینه با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم که امیدواریم با همکاری مسولان استانی مساله تامین نیروی انسانی برای خدمت بهتر به مردم حل شود.
وی با اشاره به اینکه در اینکه در دفاتر نمایندگی، رسیدگی قضایی به پرونده صورت نمی‌گیرد و تنها دریافت دادخواست، تنظیم اوراق و ارسال آنها به تهران برعهده این دفاتر است، خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی این دفتر دیگر نیازی نیست مردم به دیوان عدالت اداری پایتخت مراجعه کنند و می‌توانند شکایات خود را از طریق دفتر استان پی‌گیری کنند.
رئیس دیوان عدالت اداری یادآور شد: این دفتر در دادگستری استان واقع شده و به نظر می‌رسد ارائه خدمات از این طریق شایسته و مطلوب باشد.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری به مسئولان استان گفت: ثبت شکایت‌ها از استان اردبیل در دیوان عدالت اداری در 11 ماه امسال نسبت به مدت مشابه تنها یک درصد رشد داشته است.
وی عنوان کرد: این در حالی است که ما در مقایسه سال 89 با 90 شاهد رشد 31 درصدی پرونده‌های ورودی به شعب دیوان بودیم که خوشبختانه در 11 ماه امسال این کاهش محسوس ورودی‌ها اتفاق افتاده است.
رئیس دیوان عدالت اداری ضمن هشدار به مسئولان استان افزود: اینکه در 11 ماه امسال یک هزار و 74 پرونده ورودی از استان اردبیل داشته باشیم به نظر زیاد بوده و باید تدبیری اندیشید تا میزان آن کاهش یابد.
وی از مسئولان استان اردبیل خواست تا با بررسی تخلفات صورت گرفته در ادارات و شکایات واصله از مردم نسبت به برطرف کردن برخی معایب موجود اهتمام داشته باشند.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در پایان سخنان خود از استاندار اردبیل و دیگر دستگاه‌های اجرایی که در راه‌اندازی دفتر اردبیل و نمایندگی این استان مساعدت کردند قدردانی کرد.
 

دسته بندی ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه ها از فرم پایین صفحه استفاده نمایید.

کاراکترهای باقی مانده : (1000) حرف